Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721288729729
Pris fra 609 krtil 635 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 26 kr (4% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 609 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ
-27%609 kr
Før 829 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette LED skrivebord er et moderne og alsidigt møbel, perfekt til ethvert hjemmekontor eller arbejdsrum. Dets slanke rektangulære form kombinerer minimalisme med funktionalitet, og det passer til både professionelt og personligt brug. Skrivebordets teksturerede overflade giver et strejf af klasse, mens det indbyggede lys og de kompakte mål gør det ideelt til moderne rum. Den neutrale stil sikrer, at det passer ind i enhver indretning og skaber et komfortabelt arbejdsmiljø. Konstrueret Træoverflade Skrivebordet er lavet af holdbart konstrueret træ, som giver en glat overflade til at skrive eller bruge din laptop. Den teksturerede finish tilføjer både stil og funktionalitet, så ting ikke glider.Indbyggede LED-lamper Skrivebordet har lamper, der giver godt lys til opgaver, hjælper med fokus og mindsker øjentræthed under lange arbejdsperioder. Især nyttige i svagt lys og skaber et godt oplyst arbejdsområde.USB-C Forbindelse Med en USB-C port kan dette skrivebord effektivt oplade moderne enheder. Det er perfekt til tech-kyndige, så du altid er klar, hvilket øger produktiviteten, uanset hvor du bruger skrivebordet.Pladsbesparende Design Skrivebordets kompakte mål på 97 x 45 x 90 cm gør det ideelt til mindre rum, som studiolejligheder eller trange kontorer, og maximerer pladsen uden at gå på kompromis med arbejdsområdet.Nem Vedligeholdelse Det er nemt at holde skrivebordet pænt; bare giv det et hurtigt støv med en blød, tør klud. Undgå direkte sollys eller at trække ting henover for at holde det pænt over tid. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 97 x 45 x 90 CM (B x L x H)Vægt: 23.8 kgUSB-CStrømkilde: UsbSpænding: 5 vForbindelse: Usb-cLystype: SkrivebordslamperLys farve: BlåMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 23.75g
EAN: 8721288729729
Varenr.: 1703627
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ
-26%629 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette LED skrivebord er et moderne og alsidigt møbel, perfekt til ethvert hjemmekontor eller arbejdsrum. Dets slanke rektangulære form kombinerer minimalisme med funktionalitet, og det passer til både professionelt og personligt brug. Skrivebordets teksturerede overflade giver et strejf af klasse, mens det indbyggede lys og de kompakte mål gør det ideelt til moderne rum. Den neutrale stil sikrer, at det passer ind i enhver indretning og skaber et komfortabelt arbejdsmiljø. Konstrueret Træoverflade Skrivebordet er lavet af holdbart konstrueret træ, som giver en glat overflade til at skrive eller bruge din laptop. Den teksturerede finish tilføjer både stil og funktionalitet, så ting ikke glider.Indbyggede LED-lamper Skrivebordet har lamper, der giver godt lys til opgaver, hjælper med fokus og mindsker øjentræthed under lange arbejdsperioder. Især nyttige i svagt lys og skaber et godt oplyst arbejdsområde.USB-C Forbindelse Med en USB-C port kan dette skrivebord effektivt oplade moderne enheder. Det er perfekt til tech-kyndige, så du altid er klar, hvilket øger produktiviteten, uanset hvor du bruger skrivebordet.Pladsbesparende Design Skrivebordets kompakte mål på 97 x 45 x 90 cm gør det ideelt til mindre rum, som studiolejligheder eller trange kontorer, og maximerer pladsen uden at gå på kompromis med arbejdsområdet.Nem Vedligeholdelse Det er nemt at holde skrivebordet pænt; bare giv det et hurtigt støv med en blød, tør klud. Undgå direkte sollys eller at trække ting henover for at holde det pænt over tid. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 97 x 45 x 90 CM (B x L x H)Vægt: 23.8 kgUSB-CStrømkilde: UsbSpænding: 5 vForbindelse: Usb-cLystype: SkrivebordslamperLys farve: BlåMed hyldeIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja Der må kun bruges et certificeret DC 5V-input. Højere spænding kan forårsage overophedning og kan resultere i skader på enheden og potentiel risiko for brand. Tilslut ikke dette produkt til nogen form for strømforsyning, andet en den der er beskrevet i manualen, på typeskiltet, eller som er specifikt anbefalet af . Dette apparat må ikke bruges af børn under 14 år, eller af personer med nedsatte fysiske, sensoriske eller mentale evner eller manglende erfaring angående brugen af elektroniske apparater. Elektricitet er farlig. Skader og forkert installation, brug eller ændring (udskiftning af individuelle dele) kan medføre skader på enheden, hvilket kan resultere i elektrisk stød og personskader. Dette produkt må ikke betjenes i eksplosive omgivelser, såsom i nærheden af brandbare væsker, gasser og støv, eller over 50 grader celsius. Tænd ikke for produktet, hvis tilslutningskablet eller strømforsyningen er synligt beskadiget. Hvis armaturets eksterne fleksible kabel er beskadiget, må det kun udskiftes af producenten eller dennes serviceagent eller en lignende kvalificeret person for at undgå skader. Sluk for strømmen under installation og vedligeholdelse. Sørg for, at pærerne er nedkølede. Armaturets lyskilde kan ikke udskiftes; når lyskilden ikke længere virker, skal hele armaturet udskiftes. Kun til indendørs brug. Brug ikke dette produkt udenfor.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 97 x 45 x 90 cm
Vægt: 23.75g
EAN: 8721288729729
Varenr.: 1703627
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ
-26%629 kr
Før 849 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 97 x 45 x 90 cm
Vægt: 23.75g
EAN: 8721288729729
Varenr.: 1703627
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ
635 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK609 kr609 krKøb
2Livera DK629 kr698 krKøb
3Vivas DK629 kr698 krKøb
4DesignShoppen635 kr635 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ i 174 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 611 kr.

Den nuværende pris på 609 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Bord med hylde Artisan Egetræ 97 x 45 x 90 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026609 kr30 kr (5%)
5. maj 2026639 kr10 kr (2%)
6. apr. 2026649 kr3 kr (0%)
29. mar. 2026646 kr26,81 kr (4%)
28. mar. 2026619,19 kr29,81 kr (5%)
26. mar. 2026649 kr36 kr (6%)
16. mar. 2026613 kr36 kr (6%)
7. mar. 2026649 kr36 kr (6%)
6. mar. 2026613 kr36 kr (6%)
5. mar. 2026649 kr36 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret