Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158934390
Pris fra 819 krtil 878,02 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,02 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 819 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ
-46%819 kr
Før 1.510 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne skrivebord med indbygget opbevaring er perfekt til kreativ skrivning, arbejde eller at holde styr på dine kontorartikler. Dets enkle design passer ind i mange indretningsstile, uanset om du er til moderne eller traditionelle looks. Den glatte overflade, lavet af holdbart træ, giver dig et behageligt og rummeligt område til alle opgaver. Topkvalitet Træ: Dette skrivebord er lavet af holdbart træ med en glat finish, der ser godt ud og holder i lang tid. Det er perfekt til alle dine skrive- og studiebehov og klarer daglig brug.Praktiske Hylder: Dette skrivebord har hylder, der lettilgængeligt holder bøger, kontorartikler og andre nødvendigheder organiseret og stilfulde.Masser af Opbevaring: Hvis du kan lide at holde orden, vil du elske de mange rum til papirer, gadgets og kabler. Det holder dit område ryddeligt og dit fokus skarpt.Moderne Minimalistisk Design: Med sine klare linjer passer dette skrivebord ind i alle indretninger, fra moderne rum til hyggelige studier. Det er perfekt for dem, der værdsætter både funktionalitet og stil.Nem Montering: Det kommer med letforståelige instrukser, der gør det nemt at samle. Vægmontering anbefales for ekstra sikkerhed som en del af anti-tip-funktionen. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 122 x 67 x 145 CM (L x B x H)Vægt: 20.2 kgRigelig opbevaringMed hyldeRammemateriale: Konstrueret træIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: JaMontering inkluderet: Væg-/loftarmaturer - feks specifikke skruer eller vægpropper - medfølger ikke...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 43.3g
EAN: 8721158934390
Varenr.: 1713032
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ
-45%839 kr
Før 1.530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 122 x 67 x 145 cm
Vægt: 43.3g
EAN: 8721158934390
Varenr.: 1713032
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ
-45%839 kr
Før 1.530 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord med hylde artisan eg 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 122 x 67 x 145 cm
Vægt: 43.3g
EAN: 8721158934390
Varenr.: 1713032
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ
878,02 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK819 kr819 krKøb
2Livera DK839 kr908 krKøb
3Vivas DK839 kr908 krKøb
4DesignShoppen878,02 kr878,02 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 819 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 1.149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.001 kr.

Den nuværende pris på 819 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Bord med hylde Artisan Egetræ 122 x 67 x 145 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026819 kr10 kr (1%)
16. maj 2026829 kr70 kr (8%)
15. maj 2026899 kr70 kr (8%)
11. maj 2026829 kr70 kr (8%)
5. maj 2026899 kr66,25 kr (7%)
25. apr. 2026965,25 kr5,25 kr (1%)
19. apr. 2026960 kr189 kr (16%)
18. apr. 20261.149 kr189,47 kr (20%)
17. apr. 2026959,53 kr189,47 kr (16%)
16. apr. 20261.149 kr189,47 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret