Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251015
Pris fra 439 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Betongrå 70 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-10%439 kr
Før 487 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Betongrå 70 x 40 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 70 x 40 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 11.7 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 13.15g
EAN: 8721158251015
Varenr.: 1620132
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Beton Grå 70 x 40 x 76 cm
459 kr
Til butik
Bord Beton Grå 70 x 40 x 76 cm billede

Produktinformation

Dette kompakte skrivebord til skrivning, er designet med nutidens arbejdspladser i tankerne og byder både på funktionalitet og æstetisk appeal. Med et minimalistisk og rent look, passer skrivebordet perfekt til små kontoropsætninger eller hjemmestudier, d...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Skriveborde
EAN: 8721158251015
Varenr.: 10164830568777
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Betongrå 70 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-9%460 kr
Før 507 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Betongrå 70 x 40 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 70 x 40 x 76 cm
Vægt: 13.15g
EAN: 8721158251015
Varenr.: 1620132
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Betongrå 70 x 40 x 76 cm Konstrueret træ
-9%460 kr
Før 507 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm
-31%549 kr
Før 799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK439 kr439 krKøb
2DesignShoppen459 kr459 krKøb
3Livera DK460 kr529 krKøb
4Vivas DK460 kr529 krKøb
5BoligRetning549 kr549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm i 143 dage. Laveste pris i perioden er 371 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 392 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 70 x 40 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026439 kr40 kr (10%)
16. feb. 2026399 kr11 kr (3%)
14. feb. 2026388 kr
13. feb. 2026388,08 kr10,92 kr (3%)
12. feb. 2026399 kr14 kr (4%)
7. feb. 2026385 kr14 kr (4%)
6. feb. 2026399 kr13,86 kr (4%)
5. feb. 2026385,14 kr3,14 kr (1%)
4. feb. 2026382 kr11 kr (3%)
3. feb. 2026371 kr28 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret