Gå til hovedindhold

Boligcenter Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm

BoligcenterSkrivebordeEAN: 8721158251572
Pris fra 519 krtil 649 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 130 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 471 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-13%519 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette skrivebord er en top kombination af moderne stil og praktisk anvendelse. Den glatte overflade er perfekt til at skrive eller bruge en bærbar. Det passer godt ind i trendy hjem eller kontorer og har rene linjer og en stilfuld vibe, der løfter ethvert rum. Uanset om du er en dedikeret skribent, professionel eller studerende, får du den essentielle arbejdsplads pakket ind i stil. Moderne og Elegant Design: Det enkle, stilfulde look gør, at skrivebordet passer ind overalt. Dets rene linjer tilføjer et strejf af klasse til kontorer, stuer eller studier uden at overdøve andre møbler.Konstrueret Trækonstruktion: Lavet af kvalitets konstrueret træ, er dette skrivebord bygget til holdbarhed. Det kan klare daglig brug og ser stadig friskt ud med pålidelig ydeevne i mange år.Rigelig Opbevaringsløsning: Dette skrivebord har praktisk opbevaringsplads til dokumenter eller kontorartikler. Denne gennemtænkte funktion holder dit skrivebord ryddeligt og øger din produktivitet.Tilpasningsevne og Nytte: Uanset om du er hjemme eller på kontor, er dette skrivebord et solidt valg til at skrive, studere eller bare let at bruge computer. Den kompakte størrelse er perfekt til små rum, så du får mest muligt ud af pladsen uden at miste funktionalitet.Nem Pleje: At holde det pænt er nemt—bare tør det af med en fugtig klud, ingen hårde kemikalier nødvendige. Det betyder mindre besvær og mere tid til at nyde dit skrivebord! Farve: BetongråMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 90 x 50 x 76 CM (L x B x H)Vægt: 16.9 kgIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x SkrivebordAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Skriveborde
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251572
Varenr.: 1614404
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 50 x 76 cm
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251572
Varenr.: 1614404
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ
-13%539 kr
Før 619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bord Betongrå 90 x 50 x 76 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Skriveborde
Størrelse: 90 x 50 x 76 cm
Vægt: 18.4g
EAN: 8721158251572
Varenr.: 1614404
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bord Beton Grå 90 x 50 x 76 cm
539 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm
-35%649 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK519 kr519 krKøb
2Livera DK539 kr608 krKøb
3Vivas DK539 kr608 krKøb
4DesignShoppen539 kr539 krKøb
5BoligRetning649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm

PriceData har fulgt prisen på Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 395 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 519 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 463 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 12% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bord Hvid 60 X 40 X 76 Cm - Betongrå / 90 x 50 x 76 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026519 kr30 kr (6%)
26. mar. 2026489 kr18 kr (4%)
16. mar. 2026471 kr18 kr (4%)
7. mar. 2026489 kr18 kr (4%)
6. mar. 2026471 kr18 kr (4%)
5. mar. 2026489 kr18 kr (4%)
18. feb. 2026471 kr7 kr (2%)
16. feb. 2026464 kr
15. feb. 2026464,43 kr17,43 kr (4%)
14. feb. 2026447 kr42 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret