Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158890023
Pris fra 369 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (5% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ
-38%369 kr
Før 593 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Den her bogreol i konstrueret træ står frit og er lige hvad du har brug for til at opbevare bøger og pyntegenstande. Den har et moderne look med rene linjer og uden for meget bøvl. Dens alsidige design giver din stue et lækkert præg, mens den giver masser af plads til at holde orden. Bygget af konstrueret træ Denne bogreol er lavet af konstrueret træ, som er holdbart og klarer daglig brug. Den vil ikke bøje eller knække så let, så du kan stole på, at den holder sig pæn. Den teksturerede overflade gør det super nemt at rengøre.Praktiske pladehylder Bogreolen har solide hylder lavet af konstrueret træ, som giver dig et enkelt sted at opbevare bøger, fotos og nips. De er stærke nok til at holde dine skatte, så stuen bliver ved med at se stilfuld ud.Moderne design Den har et enkelt og moderne design, der passer perfekt ind i moderne hjem. Den rektangulære form passer til de rene linjer og gør den til et cool tilskud til minimalistiske rum. Dette look gør den alsidig nok til at være et fokuspunkt i forskellige indretninger.Kun til indendørs brug Denne bogreol er lavet til at stå indendørs, perfekt til stuen eller kontoret. Den pifter stemningen op i dit rum og hjælper med at holde orden.Pasning og vedligeholdelse For at holde den pæn, skal du blot tørre den af med en fugtig klud. Denne hurtige vedligeholdelse holder den i topform i mange år, så den forbliver en nyttig del af dit hjem. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 50 x 25 x 105 CM (L x B x H)Med hyldeOpbevaringForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 16.2g
EAN: 8721158890023
Varenr.: 1581974
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 102 cm
385 kr
Til butik
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 102 cm billede

Produktinformation

Dette konstruerede træ bogskab er lavet til dig, der sætter pris på enkelhed og funktionalitet i din indretning. Det moderne udseende, der er kendetegnet ved klare linjer og minimal pynt, gør det let at passe ind i ethvert stue-, studie- eller kontormiljø...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bogskabe & reoler
EAN: 8721158890023
Varenr.: 10004936098121
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ
-37%389 kr
Før 613 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 50 x 25 x 105 cm
Vægt: 16.2g
EAN: 8721158890023
Varenr.: 1581974
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ
-37%389 kr
Før 613 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK369 kr369 krKøb
2DesignShoppen385 kr385 krKøb
3Livera DK389 kr458 krKøb
4Vivas DK389 kr458 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ i 141 dage. Laveste pris i perioden er 334 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 409 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 371 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bogreol Sort eg 50 x 25 x 105 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026369 kr15,67 kr (4%)
4. maj 2026384,67 kr4,67 kr (1%)
19. apr. 2026380 kr29 kr (7%)
18. apr. 2026409 kr29 kr (8%)
17. apr. 2026380 kr29 kr (7%)
16. apr. 2026409 kr29 kr (8%)
6. apr. 2026380 kr1,05 kr (0%)
3. apr. 2026378,95 kr
1. apr. 2026378 kr
30. mar. 2026377,52 kr11,52 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret