Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721158794048
Pris fra 299 krtil 320 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Sort eg 50x33x188.5cm Ingeniørtræ
-39%299 kr
Før 487 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 50x33x188.5cm Ingeniørtræ billede

Produktinformation

Denne moderne bogreol med 2 hylder er en fed kombination af stil og funktion til enhver stue. Dens slanke rektangulære form passer perfekt ind i moderne indretning, og du får et super sted til at vise bøger, samleobjekter og småting. Den har et stilrent matte finish og rene linjer, som tilføjer et strejf af elegance og giver dig en god opbevaringsløsning, hvis du vil have både stil og funktion. Byggeri af konstrueret træ: Denne bogreol er lavet af godt konstrueret træ, hvilket gør den pålidelig og med en lækker, glat overflade. Den er stærk nok til at holde dine ting sikkert i lang tid, så den er et smart valg, når man tænker på både holdbarhed og udseende.Matte finish: Den fine matte overflade giver den et blødt, moderne look uden skarpe refleksioner. Den ser super ud i forskellige miljøer og passer godt ind i moderne og minimalistiske interiører, så dit rum får en stilfuld, men diskret stil.Holdbar stålramme: Den robuste stålramme gør, at den er stærk og stabil, selv når den er fyldt op. Denne solide struktur passer perfekt til den moderne og minimalistiske stil, samtidig med at den sikrer lang holdbarhed, så den er perfekt for dem, der ønsker pålidelige møbler.Funktionelle hylder: Den her bogreol har rummelige hylder, der giver masser af opbevarings- og udstillingsplads. De kan rumme alt fra bøger til fine dekorationer, hvilket gør den til en fleksibel løsning til forskellige opbevaringsbehov i ethvert rum.Nem maintenance: Det er super nemt at passe på denne bogreol; tør den bare af med en klud, og undgå skrappe kemikalier. Lidt pleje ind imellem holder den pæn, så du kan nyde dens stilrene design og funktionalitet i mange år. Farve: Sort egMateriale: IngeniørtræSamlede dimensioner: 50 x 33 x 82 CM (L x B x H)Med 2 hylderOpbevaringsnummer: 2Rigelig opbevaringSlidstærkForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 8.55g
EAN: 8721158794048
Varenr.: 1581596
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ
315 kr
Til butik
Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Denne moderne bogreol er både flot og praktisk. Den er designet til at forbedre din indretning, og selv om den ser enkel ud, er den mega effektiv til at opbevare bøger og dekorative ting, perfekt til nutidige stilarter. Den er robust og stabil, så du kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Bogskabe & reoler
EAN: 8721158794048
Varenr.: 10004936753481
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Sort eg 50x33x188.5cm Ingeniørtræ
-37%320 kr
Før 507 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Sort eg 50x33x188.5cm Ingeniørtræ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 50 x 33 x 82 cm
Vægt: 8.55g
EAN: 8721158794048
Varenr.: 1581596
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Sort eg 50x33x188.5cm Ingeniørtræ
-37%320 kr
Før 507 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK299 kr299 krKøb
2DesignShoppen315 kr315 krKøb
3Livera DK320 kr389 krKøb
4Vivas DK320 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ i 170 dage. Laveste pris i perioden er 295 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 359 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 323 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Bogreol Sort eg 50 x 33 x 82 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026299 kr15,6 kr (5%)
4. maj 2026314,6 kr14,4 kr (4%)
25. apr. 2026329 kr
20. apr. 2026328,9 kr8,9 kr (3%)
19. apr. 2026320 kr39 kr (11%)
18. apr. 2026359 kr39 kr (12%)
17. apr. 2026320 kr39 kr (11%)
16. apr. 2026359 kr39 kr (12%)
6. apr. 2026320 kr2 kr (1%)
1. apr. 2026322 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret