Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721288664785
Pris fra 859 krtil 1.449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 590 kr (41% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 859 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-19%859 kr
Før 1.063 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne seje fritstående boghylde! Den er den perfekte blanding af stil og funktion med den rå charme, du forventer fra urbane rum. Den passer godt både derhjemme, på kontoret eller selv på biblioteket. Der er masser af plads til bøger, familieportrætter eller dine yndlingsdekorationsgenstande. Det smarte design kombinerer tierede hylder med holdbart konstrueret træ, så den er et must-have for enhver indretningsstil. Industrielt Look: Denne boghylde har det trendy industrielle look med klassiske lager-vibes og elegante linjer. Den passer perfekt, hvis du elsker den urbane stemning og glider let ind i minimalistiske eller rå rum. Den solide konstruktion gør den til et iøjnefaldende element, der tilføjer karakter og stil til dit setup.Tierede Hylder: Med sit coole tierede design har du flere niveauer til at gemme en masse forskelligt. Uanset om du viser antikviteter, en stak romaner eller kontorartikler, er disse hylder fleksible og giver dig mulighed for at fremvise dine yndlingsgenstande.Holdbart Træ: Bygget til at holde, er boghylden lavet af konstrueret træ, så den tåler daglig brug uden at miste sin charme. Den glatte finish passer lige ind i moderne eller industrielle vibes og tilføjer varme og tekstur til dit rum.Stabil Krydsstruktur: Krydsdesignet ser ikke bare godt ud, men det gør også hylderne stabile, så alt bliver, hvor det skal. Det er en god blanding af udseende og funktionalitet, der holder dit hjem stilfuldt og afbalanceret.Pleje: Hold den i topform ved at støve den af jævnligt med en tør klud og sikre den til væggen for sikkerhed. Den kræver lidt samling, så tag en skruetrækker og følg instruktionerne indeni for at undgå, at den vælter, så dit rum forbliver rent. Farve: Røget egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 156 x 25 x 167.5 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaring

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 29g
EAN: 8721288664785
Varenr.: 1715173
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-19%879 kr
Før 1.083 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne seje fritstående boghylde! Den er den perfekte blanding af stil og funktion med den rå charme, du forventer fra urbane rum. Den passer godt både derhjemme, på kontoret eller selv på biblioteket. Der er masser af plads til bøger, familieportrætter eller dine yndlingsdekorationsgenstande. Det smarte design kombinerer tierede hylder med holdbart konstrueret træ, så den er et must-have for enhver indretningsstil. Industrielt Look: Denne boghylde har det trendy industrielle look med klassiske lager-vibes og elegante linjer. Den passer perfekt, hvis du elsker den urbane stemning og glider let ind i minimalistiske eller rå rum. Den solide konstruktion gør den til et iøjnefaldende element, der tilføjer karakter og stil til dit setup.Tierede Hylder: Med sit coole tierede design har du flere niveauer til at gemme en masse forskelligt. Uanset om du viser antikviteter, en stak romaner eller kontorartikler, er disse hylder fleksible og giver dig mulighed for at fremvise dine yndlingsgenstande.Holdbart Træ: Bygget til at holde, er boghylden lavet af konstrueret træ, så den tåler daglig brug uden at miste sin charme. Den glatte finish passer lige ind i moderne eller industrielle vibes og tilføjer varme og tekstur til dit rum.Stabil Krydsstruktur: Krydsdesignet ser ikke bare godt ud, men det gør også hylderne stabile, så alt bliver, hvor det skal. Det er en god blanding af udseende og funktionalitet, der holder dit hjem stilfuldt og afbalanceret.Pleje: Hold den i topform ved at støve den af jævnligt med en tør klud og sikre den til væggen for sikkerhed. Den kræver lidt samling, så tag en skruetrækker og følg instruktionerne indeni for at undgå, at den vælter, så dit rum forbliver rent. Farve: Røget egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 156 x 25 x 167.5 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaringKrydsstrukturMaks. vægt: 20 kgForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 156 x 25 x 167.5 cm
Vægt: 29g
EAN: 8721288664785
Varenr.: 1715173
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-19%879 kr
Før 1.083 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Røget eg 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 156 x 25 x 167.5 cm
Vægt: 29g
EAN: 8721288664785
Varenr.: 1715173
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Sonoma eg 156 x 25 x 167 cm Konstrueret træ
921 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg
1.449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK859 kr859 krKøb
2Livera DK879 kr948 krKøb
3Vivas DK879 kr948 krKøb
4DesignShoppen921 kr921 krKøb
5BoligRetning1.449 kr1.449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg

PriceData har fulgt prisen på Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg i 133 dage. Laveste pris i perioden er 745 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 859 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 788 kr.

Den nuværende pris på 859 kr er 9% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Røget eg de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026859 kr50 kr (6%)
18. feb. 2026809 kr2 kr (0%)
16. feb. 2026807 kr30 kr (4%)
14. feb. 2026777 kr32 kr (4%)
13. feb. 2026809 kr37 kr (5%)
7. feb. 2026772 kr37 kr (5%)
6. feb. 2026809 kr42 kr (5%)
4. feb. 2026767 kr22 kr (3%)
3. feb. 2026745 kr34 kr (4%)
2. feb. 2026779 kr34 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret