Gå til hovedindhold

Boligcenter Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ

BoligcenterBogskabe og reolerEAN: 8721288664808
Pris fra 789 krtil 1.349 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 560 kr (42% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 753 kr 16. mar.

Sammenlign priser på Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 789 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-26%789 kr
Før 1.063 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne seje fritstående boghylde! Den er den perfekte blanding af stil og funktion med den rå charme, du forventer fra urbane rum. Den passer godt både derhjemme, på kontoret eller selv på biblioteket. Der er masser af plads til bøger, familieportrætter eller dine yndlingsdekorationsgenstande. Det smarte design kombinerer tierede hylder med holdbart konstrueret træ, så den er et must-have for enhver indretningsstil. Industrielt Look: Denne boghylde har det trendy industrielle look med klassiske lager-vibes og elegante linjer. Den passer perfekt, hvis du elsker den urbane stemning og glider let ind i minimalistiske eller rå rum. Den solide konstruktion gør den til et iøjnefaldende element, der tilføjer karakter og stil til dit setup.Tierede Hylder: Med sit coole tierede design har du flere niveauer til at gemme en masse forskelligt. Uanset om du viser antikviteter, en stak romaner eller kontorartikler, er disse hylder fleksible og giver dig mulighed for at fremvise dine yndlingsgenstande.Holdbart Træ: Bygget til at holde, er boghylden lavet af konstrueret træ, så den tåler daglig brug uden at miste sin charme. Den glatte finish passer lige ind i moderne eller industrielle vibes og tilføjer varme og tekstur til dit rum.Stabil Krydsstruktur: Krydsdesignet ser ikke bare godt ud, men det gør også hylderne stabile, så alt bliver, hvor det skal. Det er en god blanding af udseende og funktionalitet, der holder dit hjem stilfuldt og afbalanceret.Pleje: Hold den i topform ved at støve den af jævnligt med en tør klud og sikre den til væggen for sikkerhed. Den kræver lidt samling, så tag en skruetrækker og følg instruktionerne indeni for at undgå, at den vælter, så dit rum forbliver rent. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 156 x 25 x 167.5 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaring...

Produktspecifikationer

Kategori: Reolsystemer
Vægt: 29g
EAN: 8721288664808
Varenr.: 1715175
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-25%809 kr
Før 1.083 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Tjek denne seje fritstående boghylde! Den er den perfekte blanding af stil og funktion med den rå charme, du forventer fra urbane rum. Den passer godt både derhjemme, på kontoret eller selv på biblioteket. Der er masser af plads til bøger, familieportrætter eller dine yndlingsdekorationsgenstande. Det smarte design kombinerer tierede hylder med holdbart konstrueret træ, så den er et must-have for enhver indretningsstil. Industrielt Look: Denne boghylde har det trendy industrielle look med klassiske lager-vibes og elegante linjer. Den passer perfekt, hvis du elsker den urbane stemning og glider let ind i minimalistiske eller rå rum. Den solide konstruktion gør den til et iøjnefaldende element, der tilføjer karakter og stil til dit setup.Tierede Hylder: Med sit coole tierede design har du flere niveauer til at gemme en masse forskelligt. Uanset om du viser antikviteter, en stak romaner eller kontorartikler, er disse hylder fleksible og giver dig mulighed for at fremvise dine yndlingsgenstande.Holdbart Træ: Bygget til at holde, er boghylden lavet af konstrueret træ, så den tåler daglig brug uden at miste sin charme. Den glatte finish passer lige ind i moderne eller industrielle vibes og tilføjer varme og tekstur til dit rum.Stabil Krydsstruktur: Krydsdesignet ser ikke bare godt ud, men det gør også hylderne stabile, så alt bliver, hvor det skal. Det er en god blanding af udseende og funktionalitet, der holder dit hjem stilfuldt og afbalanceret.Pleje: Hold den i topform ved at støve den af jævnligt med en tør klud og sikre den til væggen for sikkerhed. Den kræver lidt samling, så tag en skruetrækker og følg instruktionerne indeni for at undgå, at den vælter, så dit rum forbliver rent. Farve: Gammelt træMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 156 x 25 x 167.5 CM (L x B x H)Med hyldeJusterbare fødderRigelig opbevaringKrydsstrukturMaks. vægt: 20 kgForsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 156 x 25 x 167.5 cm
Vægt: 29g
EAN: 8721288664808
Varenr.: 1715175
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ
-25%809 kr
Før 1.083 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167.5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Reolsystemer
Størrelse: 156 x 25 x 167.5 cm
Vægt: 29g
EAN: 8721288664808
Varenr.: 1715175
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Bogreol Gammelt træ 156 x 25 x 167 cm Konstrueret træ
847 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK789 kr789 krKøb
2Livera DK809 kr878 krKøb
3Vivas DK809 kr878 krKøb
4DesignShoppen847 kr847 krKøb
5BoligRetning1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ

PriceData har fulgt prisen på Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ i 157 dage. Laveste pris i perioden er 685 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 809 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 753 kr.

Den nuværende pris på 789 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Bogreol 156 X 25 X 167 Cm Konstrueret Træ - Gammelt træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026789 kr20 kr (2%)
30. mar. 2026809 kr21 kr (3%)
29. mar. 2026788 kr
28. mar. 2026787,93 kr21,07 kr (3%)
26. mar. 2026809 kr56 kr (7%)
16. mar. 2026753 kr56 kr (7%)
7. mar. 2026809 kr56 kr (7%)
6. mar. 2026753 kr56 kr (7%)
5. mar. 2026809 kr56 kr (7%)
18. feb. 2026753 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret