Gå til hovedindhold

Creative Collection Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm

Creative CollectionMøblerEAN: 5711173355310
Pris fra 489 krtil 699 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 448 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ
489 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder & Knager
Farve: 2
Artikel nr.: 82065377
EAN: 5711173355310
Varenr.: 25745627
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Tilo Hylde Reol Til Væg - Brun - Træ
489,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, 12 rum, L53xH70xW10 cm
-14%599 kr
Før 699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, 12 rum, L53xH70xW10 cm billede

Produktinformation

Unik træhylde i genanvendt træ med 12 rum Tilo hylden fra Creative Collection er en smuk og funktionel træhylde fremstillet af genanvendt træ med voksbehandlet overflade. Med sine tolv lige store rum og slanke lister i varm brun tone er den perfekt til at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173355310
Varenr.: 61026044313930
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm
699 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK489 kr528 krKøb
2Gucca.dk489,95 kr489,95 krKøb
3Bolig & Haven599 kr599 krKøb
4Rikki Tikki Shop699 kr699 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm i 131 dage. Laveste pris i perioden er 448 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 526 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH70xW10 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026489 kr
21. apr. 2026489,95 kr109,05 kr (18%)
20. apr. 2026599 kr109,05 kr (22%)
14. apr. 2026489,95 kr109,05 kr (18%)
13. apr. 2026599 kr109,05 kr (22%)
27. mar. 2026489,95 kr109,05 kr (18%)
26. mar. 2026599 kr109,05 kr (22%)
19. mar. 2026489,95 kr41,95 kr (9%)
18. mar. 2026448 kr41,95 kr (9%)
8. mar. 2026489,95 kr109,05 kr (18%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret