Gå til hovedindhold

Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm

BloomingvilleMøblerEAN: 5711173355327
Pris fra 419 krtil 599 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 180 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 374 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 419 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CREATIVE COLLECTION Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ
419 kr
Til butik
CREATIVE COLLECTION Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ billede

Produktspecifikationer

Kategori: Hylder & Knager
Farve: 2
Artikel nr.: 82065378
EAN: 5711173355327
Varenr.: 25735631
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Creative Collection - Tilo Hylde Reol Til Væg - Brun - Træ
419,95 kr
Til butik
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, 9 rum, L53xH53xD10 cm
-10%539 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, 9 rum, L53xH53xD10 cm billede

Produktinformation

Kvadratisk træhylde i genanvendt træ med 9 rum Tilo hylden fra Creative Collection er et kvadratisk vægmodul fremstillet af genanvendt træ med voksbehandlet overflade. Med sine ni dybe rum og diagonale træafstivere bagpå er den både funktionel og dekorati...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5711173355327
Varenr.: 61026371600714
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Væghylde natur m/ 9 rum "Tilo" - Bloomingville H: 53 cm
599 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm
599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK419 kr458 krKøb
2Gucca.dk419,95 kr419,95 krKøb
3Bolig & Haven539 kr539 krKøb
4Mostersskur.dk599 kr599 krKøb
5Rikki Tikki Shop599 kr599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm i 131 dage. Laveste pris i perioden er 374 kr (registreret d. 18. marts 2026), højeste er 539 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 442 kr.

Den nuværende pris på 419 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bloomingville - Tilo Hylde, Brun, Genanvendt Træ, L53xH53xW10 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 2026419 kr
21. apr. 2026419,95 kr40,05 kr (9%)
20. apr. 2026460 kr40,05 kr (10%)
14. apr. 2026419,95 kr40,05 kr (9%)
6. apr. 2026460 kr20 kr (4%)
4. apr. 2026480 kr20 kr (4%)
31. mar. 2026460 kr40,05 kr (10%)
27. mar. 2026419,95 kr40,05 kr (9%)
26. mar. 2026460 kr40,05 kr (10%)
19. mar. 2026419,95 kr45,95 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret