Gå til hovedindhold

BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41)

BloomingvilleSkabe og opbevaringEAN: 5711173352005
Pris fra 457 krtil 659 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 202 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 22. maj

Sammenlign priser på BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 457 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs
457 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE MINI Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs billede

Produktspecifikationer

Kategori: Trådkurve
Farve: 1
Artikel nr.: 82065157
EAN: 5711173352005
Varenr.: 24930184
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm
-23%460 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
599 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
599 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Kurv m. Låg - 28x41 cm - Cillie - Isvaffel
599,95 kr
Til butik
Gå til Boboonline.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41)
659 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK457 kr656 krKøb
2Rikki Tikki Shop460 kr460 krKøb
3Pixizoo DK599 kr599 krKøb
4BabySam DK599 kr599 krKøb
5Kids-world.dk599,95 kr599,95 krKøb
6Boboonline.dk659 kr659 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41)

PriceData har fulgt prisen på BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41) i 179 dage. Laveste pris i perioden er 419,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 435 kr.

Den nuværende pris på 457 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for BLOOMINGVILLE MINI Cillie kurv til børn m/låg - natur søgræs (D28xH41) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026457 kr27,05 kr (6%)
1. jun. 2026429,95 kr
22. maj 2026429 kr
21. maj 2026429,95 kr
20. maj 2026429 kr
19. maj 2026429,95 kr
17. maj 2026429 kr
15. maj 2026429,95 kr
11. maj 2026429 kr
9. maj 2026429,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret