Gå til hovedindhold

Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream

BloomingvilleSkabe og opbevaringEAN: 5711173323029
Pris fra 608 krtil 999,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 391,95 kr (39% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 608 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs
608 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE MINI Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs billede

Produktspecifikationer

Kategori: Trådkurve
Farve: 1
Artikel nr.: 82058125
EAN: 5711173323029
Varenr.: 24929824
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini - Cillie Basket w/Lid - Water Hyacinth
831 kr
Til butik
Bloomingville Mini - Cillie Basket w/Lid - Water Hyacinth billede

Produktinformation

Cillie Basket m/låg fra Bloomingville MINI ligner en sød is med krymmel på toppen. Denne sjove og praktiske kurv giver opbevaring til alle barnets yndlingsting og tilfører et legende og dekorativt touch til børneværelset. Kurven formet som en is har et låg, der er let at tage af, så små hænder nemt kan få adgang til legetøj og bamser og lægge dem på plads igen.

Produktspecifikationer

Kategori: Boligindretning
Artikel nr.: 82058125
EAN: 5711173323029
Varenr.: 3301237
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Cillie Kurv med låg, Natur, Vandhyacint, D40xH72 cm
-14%864 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Cillie Kurv med låg, Natur, Vandhyacint, D40xH72 cm billede

Produktinformation

Cillie Kurv m/låg fra Bloomingville MINI forestiller en sød vaffelis med krymmel på toppen. Denne sjove og praktiske kurv har god plads til opbevaring af alle barnets yndlingsting, og giver børneværelset et legende og dekorativt touch. Den is-formede kurv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

EAN: 5711173323029
Varenr.: BLO82058125
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream
-10%899 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
999 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
999 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Kurv m. Låg - Cillie - 40x72 cm - Natur
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK608 kr647 krKøb
2Proshop DK831 kr870 krKøb
3Rikki Tikki Shop864 kr864 krKøb
4KitchenTime DK899 kr899 krKøb
5Pixizoo DK999 kr999 krKøb
6BabySam DK999 kr999 krKøb
7Kids-world.dk999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream i 182 dage. Laveste pris i perioden er 608 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 960 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 697 kr.

Den nuværende pris på 608 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 55 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 78 prisændringer for Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 78 prisændringer for Bloomingville Cillie opbevaringskurv med låg Ø40 cm Nature ice cream de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026608 kr111 kr (15%)
2. jun. 2026719 kr10 kr (1%)
30. maj 2026709 kr49 kr (7%)
29. maj 2026660 kr52 kr (9%)
28. maj 2026608 kr111,95 kr (16%)
24. maj 2026719,95 kr111,05 kr (13%)
23. maj 2026831 kr111,05 kr (15%)
19. maj 2026719,95 kr59,95 kr (9%)
17. maj 2026660 kr13 kr (2%)
16. maj 2026673 kr39 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret