Gå til hovedindhold

Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm

BloomingvilleSkabe og opbevaringEAN: 5711173352005
Pris fra 460 krtil 681 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 221 kr (32% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 429 kr 22. maj

Sammenlign priser på Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 460 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm
-23%460 kr
Før 599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm billede

Produktinformation

Cllie Kurven med låg fra Bloomingville MINI er flettet i søgræs og formet som en isvaffel. Et legende opbevaringselement, der bringer glæde og fantasi ind i børneværelset.

Produktspecifikationer

EAN: 5711173352005
Varenr.: BLO82065157
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
599 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bloomingville Mini Cillie Kurv Med Låg - Natur
599 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bloomingville Kurv m. Låg - 28x41 cm - Cillie - Isvaffel
599,95 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE MINI Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs
681 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rikki Tikki Shop460 kr460 krKøb
2Pixizoo DK599 kr599 krKøb
3BabySam DK599 kr599 krKøb
4Kids-world.dk599,95 kr599,95 krKøb
5CS MEGASTORE DK681 kr880 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 419,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 530 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 436 kr.

Den nuværende pris på 460 kr er 6% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Bloomingville - Cillie Kurv m/låg, Natur, Søgræs, D28xH41 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026460 kr3 kr (1%)
2. jun. 2026457 kr27,05 kr (6%)
1. jun. 2026429,95 kr
22. maj 2026429 kr
21. maj 2026429,95 kr
20. maj 2026429 kr
19. maj 2026429,95 kr
17. maj 2026429 kr
15. maj 2026429,95 kr
11. maj 2026429 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret