Gå til hovedindhold

Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere

BraunBlodtryksmålereEAN: 4022167173003
Pris fra 353 krtil 629 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 276 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 338 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 353 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU Blodtryksmåler Sort
353 kr
Til butik
Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU Blodtryksmåler Sort billede

Produktinformation

Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU - Blodtryksmåler - trådløs

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Artikel nr.: BUA6350EU
EAN: 4022167173003
Varenr.: 997099766
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Blodtrycksmätare Exact Fit 5 C
-36%418 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blodtrycksmätare Exact Fit 5 C billede

Produktinformation

ExactFit™ 5 Connect, Brauns senaste smarta blodtrycksmätare för överarm, förenklar din blodtrycksmätning i hemmet, Du får permanent tillgång till dina data på din smarta enhet och kan övervaka dina framsteg över tid på ett smidigt sätt med hjälp av Braun Healthy Heart-appen. Specifikation: Kliniskt beprövad noggrannhet, Bluetooth-anslutning, Färgkodad direkt tolkning av data, Detektion av oregelbundna hjärtslag, Två manschettstorlekar att välja mellan, Avancerade genomsnittsfunktioner, Teknik med mjuk uppblåsning, Läge för två användare: 2 x 60 minnesplatser.

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Blodtryksmåler
EAN: 4022167173003
Varenr.: C02342
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blodtryksmåler Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU
-21%419 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Blodtryksmåler Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU billede

Produktinformation

Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU - Blodtryksmåler - trådløsGenereltKategori: HelbredseftersynProdukttype: Blodtryksmåler - trådløsBlodtryksmålereDrift: AutomatiskManchetstørrelse: 22-32 cm, 32- 42cmStil: Øvre armIndstilliinger, styringerog indikatorerHukommelse: 60 resultaters hukommelse, 2 bruger hukommelseIndikatorer: Arytmi, uregelmæssig hjerterytmeKontrolelementer: TrykknapSmartphone-kompatibel: JaDisplayType: DigitalInternet of Things (IoT)Internet of Things (IoT) kompatibel: JaKommunikationsteknologi: BluetoothKompatibilitetsapplikation: Braun Healthy Heart AppDiverseInkluderet tilbehør: Opbevaringspose | AA-batteri x 4 | Manchet x 2KraftAntal batterier påkrævet: 4Batterimodel: AAStrømforsyning: BatteriMål og vægtBredde: 14.5 cmDybde: 13 cmHøjde: 19.2 cmVægt: 500 gProducentgarantiGaranti: 1 års begrænset garanti...

Produktspecifikationer

Mærke: Braun
Kategori: Personlig pleje og Skønhed
Vægt: 1.01g
EAN: 4022167173003
Varenr.: 1809210
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blodtryksmåler Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU
-20%439 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Braun ExactFit 5 Connect BUA6350EU Blodtryksmåler Sort
439 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Blodtryksmåler Exact Fit 5 Connect BUA6350
-14%629 kr
Før 729 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK353 kr353 krKøb
2Teknikproffset DK418 kr477 krKøb
3Boligcenter DK419 kr419 krKøb
4Vivas DK439 kr508 krKøb
5Ultrashop439 kr439 krKøb
6Estore DK629 kr629 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere

PriceData har fulgt prisen på Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere i 182 dage. Laveste pris i perioden er 338 kr (registreret d. 21. marts 2026), højeste er 599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 398 kr.

Den nuværende pris på 353 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Blodtryksmåler overarm Braun ExactFit 5 Connect - automatisk, Bluetooth, 2 brugere de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026353 kr1 kr (0%)
31. maj 2026352 kr3 kr (1%)
30. maj 2026355 kr3 kr (1%)
29. maj 2026358 kr3 kr (1%)
27. maj 2026361 kr3 kr (1%)
26. maj 2026364 kr3 kr (1%)
25. maj 2026367 kr3 kr (1%)
24. maj 2026370 kr3 kr (1%)
23. maj 2026373 kr3 kr (1%)
22. maj 2026376 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret