Gå til hovedindhold

Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

BLÜCHERSanitetEAN: 5705499105506
Pris fra 732 krtil 1.099 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 367 kr (33% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 732 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål
732 kr
Til butik
Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål billede

Produktinformation

Justerbart boligafløb SQUARE Gulv: beton og fliser Smøremembran, Ramme: 145x145 mm Udløb: Ø75 mm, lodret Rustfrit stål: AISI 304/EN1.4301

Produktspecifikationer

Mærke: Blücher
Kategori: Til beton & fliser, m. membran
EAN: 5705499105506
Varenr.: 37642
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
733 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Blcher Square gulvaflb 145 x 145 mm (75 mm) - til beton og fliser
755 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
BLÜCHER 75 mm afløbsskål til smøremembran, uden studs, lodret
774,1 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
779 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher 75 mm afløbsskål til smøremembran, uden studs, lodret
779 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Blücher boligafløb 75 mm med flange LL
794 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Blücher Square afløbsskål, til beton og flisegulv, Ø75 mm
1.099 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk732 kr732 krKøb
2LavprisVVS733 kr733 krKøb
3WATTOO.DK755 kr755 krKøb
4EL-GROSSISTEN774,1 kr774,1 krKøb
5CompletVVS779 kr779 krKøb
6CS MEGASTORE DK779 kr818 krKøb
7Proshop DK794 kr833 krKøb
8BilligVVS DK1.099 kr1.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål

PriceData har fulgt prisen på Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål i 178 dage. Laveste pris i perioden er 705 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 740 kr.

Den nuværende pris på 732 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Blücher Square gulvafløb med lodret Ø75 mm afløb og smøremembran. Til beton & fliser. Rustfrit stål de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026732 kr11 kr (1%)
29. maj 2026743 kr9 kr (1%)
28. maj 2026734 kr1 kr (0%)
27. maj 2026735 kr8 kr (1%)
26. maj 2026743 kr3 kr (0%)
24. maj 2026746 kr3 kr (0%)
17. maj 2026743 kr3 kr (0%)
16. maj 2026746 kr3 kr (0%)
12. maj 2026743 kr4 kr (1%)
11. maj 2026747 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret