Gå til hovedindhold

Black & Decker Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W

Pris fra 1.115 krtil 1.559 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 444 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.033 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1115 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker Køkkenmaskine Stand Mixer 1000W Black
1.115 kr
Til butik
Black & Decker Køkkenmaskine Stand Mixer 1000W Black billede

Produktinformation

Mixer, 5.2 liter, 1 kW

Produktspecifikationer

Kategori: Koekkenmaskiner Foodprocessor
Artikel nr.: ES9130080B
EAN: 8432406130081
Varenr.: 3243576
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W
1.159 kr
Til butik
Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W billede

Produktinformation

Stærk køkkenmaskine til hverdag og bagningGør madlavningen lettere med Black+Decker BXKM1001E. Den kraftige motor på 1.000 W og planetarisk omrøring giver jævne resultater til alt fra brøddej til kager og cremer. Den store rustfri stålkål på 5,2 l rummer både små og store portioner, mens de 8 hastigheder og puls giver præcis kontrol.Praktisk design og nem rengøringMaskinen er udført i sort med skridsikre fødder for stabilitet. Den har overophedningsbeskyttelse, aftageligt låg og en anti-overløbsventil, så du kan arbejde rent og sikkert. Tilbehøret omfatter ballonpiskeris, rører og dejkrog - ideelt til piskning, omrøring og æltning. Alle dele er designet, så de er nemme at rengøre.Motoreffekt: 1.000 WSkålkapacitet: 5,2 lSkålemateriale: Rustfrit stålHastigheder: 8 + pulsStyring: Drejeknap og touchOverophedningsbeskyttelse: JaSkridsikre fødder: JaFarve: SortDisplay: NejNem at rengøre: JaLåg med anti-overløbsventil: JaMedfølger: Låg, opbevaringsskål, ballonpiskeris, rørepisker, dejkrog, brugervejledning...

Produktspecifikationer

Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 10.08g
EAN: 8432406130081
Varenr.: 1992166
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W
1.179 kr
Til butik
Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Foodprocessorer
Vægt: 10.08g
EAN: 8432406130081
Varenr.: 1992166
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
BLACK+DECKER Køkkenmaskine 1000W Sort
1.559 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.115 kr1.115 krKøb
2Boligcenter DK1.159 kr1.159 krKøb
3Vivas DK1.179 kr1.348 krKøb
4Teknikproffset DK1.559 kr1.628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W

PriceData har fulgt prisen på Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.033 kr (registreret d. 23. marts 2026), højeste er 1.643 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.237 kr.

Den nuværende pris på 1.115 kr er 10% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Køkkenmaskine Black+Decker BXKM1001E - 5,2 l, 1.000 W de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.115 kr1 kr (0%)
1. jun. 20261.114 kr67 kr (6%)
30. maj 20261.047 kr66 kr (6%)
29. maj 20261.113 kr56 kr (5%)
28. maj 20261.057 kr10 kr (1%)
21. maj 20261.047 kr112 kr (10%)
5. maj 20261.159 kr165 kr (12%)
2. maj 20261.324 kr287 kr (28%)
25. apr. 20261.037 kr10 kr (1%)
20. apr. 20261.047 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret