Gå til hovedindhold

BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix

BIBSSutterEAN: 5713795271832
Pris fra 68,97 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 30,98 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.97 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix
-37%68,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix billede

Produktinformation

2-pak med to sutter i størrelse 2 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minimenneske at pres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795271832
Varenr.: shopify_DK_12210083365204_52470105833812
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix
-37%68,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795271832
Varenr.: shopify_DK_10756423221582_54742140649806
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 2 Cloud Mix
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 2 Cloud Mix billede

Produktinformation

Opdag BIBS Studio Collection – en smuk kombination af moderne design og funktionalitet, inspireret af tidens største trends. Kollektionen hylder både tidløse striber og rolige blomstermønstre, og giver dig mulighed for at dele din unikke stil med dit barn – uden at gå på kompromis med sikkerhed og kvalitet. Denne variant er baseret på den populære BIBS Colour, som har været elsket af forældre i mere end 40 år. Suttens karakteristiske design inkluderer:Rundt skjold med tre udluftningshuller for optimal komfortEn rund ring med BIBS-logoBlød og naturlig nippel af naturgummilatex, som minder om moderens brystSkjold fremstillet af fødevaregodkendt materiale100% fri for BPA og ftalaterDesignet og produceret i Danmark/EUOverholder den europæiske standard EN 1400+A2Med BIBS Studio får du ikke blot en sut – du får et stilikon til de mindste, skabt med kærlighed til både form og funktion.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: 7360
EAN: 5713795271832
Varenr.: 1059faea-4949-470a-a89f-e6af6afdf205
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 2 Cloud Mix
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Studio Colour 2 Pack Fusion Latex Size 2 Cloud Iron Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - Str. 2 - 2-pak - Rund - Cloud Iron Mix
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt68,97 kr68,97 krKøb
2Mammashop.dk68,97 kr68,97 krKøb
3Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
4BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
5KÆRE BØRN - Alt til dit barn74,96 kr74,96 krKøb
6Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix

PriceData har fulgt prisen på BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix i 183 dage. Laveste pris i perioden er 68,95 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 68,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Cloud/Iron Mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668,97 kr10,99 kr (14%)
22. apr. 202679,96 kr5 kr (7%)
17. apr. 202674,96 kr5 kr (6%)
15. apr. 202679,96 kr1,96 kr (3%)
8. apr. 202678 kr4,05 kr (5%)
25. mar. 202673,95 kr4,05 kr (5%)
11. mar. 202678 kr9,05 kr (13%)
26. feb. 202668,95 kr5,01 kr (7%)
18. feb. 202673,96 kr4,04 kr (5%)
11. feb. 202678 kr4,05 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret