Gå til hovedindhold

BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix

BIBSSutterEAN: 5713795271825
Pris fra 68,97 krtil 99,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 30,98 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix
-37%68,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix billede

Produktinformation

2-pak med to sutter i størrelse 2 fra BIBS - smukke og ergonomiske sutter i retrostil. Sutten fra BIBS er den mest ergonomiske sut på markedet. Den er fremstillet i 100% naturgummi med en ventil i suttedelen, der gør det nemt for dit minimenneske at pres...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795271825
Varenr.: shopify_DK_12210007212372_52470001238356
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix
-37%68,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Naturgummi
EAN: 5713795271825
Varenr.: shopify_DK_10756457365838_54742224372046
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 2 Blush Mix
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 2 Blush Mix billede

Produktinformation

Løft dine babyprodukter til nye højder med BIBS Studio – en fusion af stil og funktionalitet. Inspireret af de nyeste trends, udforsker vores Studio Collection den tidløse tiltrækning ved striber og den beroligende charme af blomstermønstre, hvilket giver en frisk tilgang til børnemode. Denne kollektion giver forældre mulighed for at dele deres unikke stil med deres barn uden at gå på kompromis med kvalitet og sikkerhed.BIBS Colour er den originale BIBS-sut og har været på markedet i over 40 år. Den har det karakteristiske runde BIBS-skjold med tre udluftningshuller og en rund BIBS-indgraveret ring. Nipplen er lavet af naturgummilatex. Skjoldet er lavet af fødevaregodkendt materiale og designet og produceret i Danmark/EU. 100% fri for BPA og ftalater. Overholder den europæiske standard EN 1400+A2.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
EAN: 5713795271825
Varenr.: 40767489-fd3c-4907-a0aa-f7327c9a08df
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Studio Colour 2 Pack Fusion Latex Size 2 Blush Woodchuck Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - Str. 2 - 2-pak - Rund - Blush Woodchuck Mix
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Loukrudt68,97 kr68,97 krKøb
2Mammashop.dk68,97 kr68,97 krKøb
3BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
4KÆRE BØRN - Alt til dit barn74,96 kr74,96 krKøb
5Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix

PriceData har fulgt prisen på BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix i 181 dage. Laveste pris i perioden er 68,95 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 68,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 2 - Naturgummi - Fusion Studio - Blush/Woodchuck Mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202668,97 kr3,98 kr (5%)
28. maj 202672,95 kr1 kr (1%)
26. maj 202673,95 kr
25. maj 202674 kr4 kr (5%)
13. maj 202678 kr4,46 kr (5%)
3. maj 202682,46 kr4,46 kr (6%)
29. apr. 202678 kr4,46 kr (5%)
22. apr. 202682,46 kr7,5 kr (10%)
17. apr. 202674,96 kr7,5 kr (9%)
15. apr. 202682,46 kr4,46 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret