Gå til hovedindhold

BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix

BIBSSutterEAN: 5713795271726
Pris fra 69,97 krtil 99,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 29,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 69.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 1 Blue Mix
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 1 Blue Mix billede

Produktinformation

Opdag BIBS Studio Collection – en smuk kombination af moderne design og funktionalitet, inspireret af tidens største trends. Kollektionen hylder både tidløse striber og rolige blomstermønstre, og giver dig mulighed for at dele din unikke stil med dit barn – uden at gå på kompromis med sikkerhed og kvalitet. Denne variant er baseret på den populære BIBS Colour, som har været elsket af forældre i mere end 40 år. Suttens karakteristiske design inkluderer:Rundt skjold med tre udluftningshuller for optimal komfortEn rund ring med BIBS-logoBlød og naturlig nippel af naturgummilatex, som minder om moderens brystSkjold fremstillet af fødevaregodkendt materiale100% fri for BPA og ftalaterDesignet og produceret i Danmark/EUOverholder den europæiske standard EN 1400+A2Med BIBS Studio får du ikke blot en sut – du får et stilikon til de mindste, skabt med kærlighed til både form og funktion.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: 7360
EAN: 5713795271726
Varenr.: a992c040-0fa7-4519-8b0b-b8587924876c
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 1 Blue Mix
-30%69,97 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Studio Fusion Colour 2 Pk Latex Str 1 Blue Mix billede

Produktinformation

Løft dine babyprodukter til nye højder med BIBS Studio – en fusion af stil og funktionalitet. Inspireret af de nyeste trends, udforsker vores Studio Collection den tidløse tiltrækning ved striber og den beroligende charme af blomstermønstre, hvilket giver en frisk tilgang til børnemode. Denne kollektion giver forældre mulighed for at dele deres unikke stil med deres barn uden at gå på kompromis med kvalitet og sikkerhed.BIBS Colour er den originale BIBS-sut og har været på markedet i over 40 år. Den har det karakteristiske runde BIBS-skjold med tre udluftningshuller og en rund BIBS-indgraveret ring. Nipplen er lavet af naturgummilatex. Skjoldet er lavet af fødevaregodkendt materiale og designet og produceret i Danmark/EU. 100% fri for BPA og ftalater. Overholder den europæiske standard EN 1400+A2.

Produktspecifikationer

Mærke: BIBS
Kategori: Sutter
EAN: 5713795271726
Varenr.: a992c040-0fa7-4519-8b0b-b8587924876c
Gå til KÆRE BØRN - Alt til dit barn
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Bibs Studio Colour 2 Pack Fusion Latex Size 1 Baby Blue Petrol Mix
-25%74,96 kr
Før 99,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bibs Studio Colour 2 Pack Fusion Latex Size 1 Baby Blue Petrol Mix billede

Produktinformation

Løft dine babyprodukter til nye højder med BIBS Studio en fusion af stil og funktionalitet. Inspireret af de nyeste trends, udforsker vores Studio Collection den tidløse tiltrækning ved striber og den beroligende charme af blomstermønstre, hvilket giver e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bibs
Kategori: BARNET SPISER, Sutter, Tilbud, Zero-stock
EAN: 5713795271726
Varenr.: shopify_ZZ_15471471165813_55972644979061
Gå til Loukrudt
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix
-25%82,46 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Mammashop.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix
-25%82,46 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BIBS Colour Sutter - Str. 1 - 2-pak - Rund - Baby Blue Petrol
99,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK69,97 kr69,97 krKøb
2BabySam DK69,97 kr69,97 krKøb
3KÆRE BØRN - Alt til dit barn74,96 kr74,96 krKøb
4Loukrudt82,46 kr82,46 krKøb
5Mammashop.dk82,46 kr82,46 krKøb
6Kids-world.dk99,95 kr99,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix

PriceData har fulgt prisen på BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix i 178 dage. Laveste pris i perioden er 68,95 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 99,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 79 kr.

Den nuværende pris på 69,97 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 15% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for BIBS Rund Colour Sut - Str. 1 - Naturgummi - Fusion Studio - Baby Blue/Petrol Mix de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202669,97 kr12,49 kr (15%)
27. maj 202682,46 kr2,5 kr (3%)
25. maj 202679,96 kr2,5 kr (3%)
24. maj 202682,46 kr2,5 kr (3%)
22. maj 202679,96 kr2,5 kr (3%)
19. maj 202682,46 kr6,46 kr (8%)
18. maj 202676 kr1 kr (1%)
17. maj 202677 kr1 kr (1%)
15. maj 202678 kr4,46 kr (5%)
14. maj 202682,46 kr6,46 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret