Gå til hovedindhold

Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig

BeurerGlattejernEAN: 4211125593315
Pris fra 412 krtil 564 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 152 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 412 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer HS20 Kompakt Trådløst Glattejern
412 kr
Til butik
Beurer HS20 Kompakt Trådløst Glattejern billede

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Glattejern
Farve: 2
Artikel nr.: HS020
EAN: 4211125593315
Varenr.: 9708741
Gå til HvidevareShoppen.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Beurer HS20 Kompakt Trådløs Glattejern
444 kr
Til butik
Beurer HS20 Kompakt Trådløs Glattejern billede

Produktinformation

Beurer HS20 Kompakt Trådløs Glattejern - Perfekt til rejsebrug Det opladelige glattejern fra Beurer, model HS20, er den ideelle følgesvend til dine rejser. Med sin kompakte størrelse er det nemt at have med i kufferten, så du altid kan få perfekt stylet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Beurer
Kategori: Fladjern
EAN: 4211125593315
Varenr.: 4211125593315
Gå til Kai Berntsen ApS
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Beurer HS20 Kompakt Trådløs Glattejern
449 kr
Til butik
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Beurer HS 20 Trådløst Kompakt Glattejern
450,95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Beurer HS 20 Cordless Hair Straightener
457 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig
479 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tang HS 20, ledningsfri, lille og handy
-13%559 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Beurer Plattång HS 20, sladdlös, lite
564 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK412 kr451 krKøb
2HvidevareShoppen.dk444 kr444 krKøb
3Kai Berntsen ApS449 kr449 krKøb
4Ren-velvaereshop.dk450,95 kr450,95 krKøb
5Proshop DK457 kr496 krKøb
6Lyko DK479 kr479 krKøb
7Estore DK559 kr559 krKøb
8Teknikproffset DK564 kr613 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig

PriceData har fulgt prisen på Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig i 175 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 430 kr.

Den nuværende pris på 412 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Beurer Plattång HS 20 Sladdlös Liten & Behändig de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026412 kr32 kr (7%)
29. maj 2026444 kr32 kr (8%)
26. maj 2026412 kr13,95 kr (3%)
25. maj 2026425,95 kr18 kr (4%)
23. maj 2026443,95 kr31,95 kr (8%)
18. apr. 2026412 kr13,95 kr (3%)
14. apr. 2026425,95 kr18,05 kr (4%)
13. apr. 2026444 kr18,05 kr (4%)
31. mar. 2026425,95 kr1 kr (0%)
14. mar. 2026424,95 kr19,05 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret