Gå til hovedindhold

Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning

BaBylissGlattejernKeramisk ionteknologiProfessionel hårstylingEAN: 3030050185782

BaByliss Smooth Pro 235 keramisk glattejern med ionfunktion og 6 temperaturtrin op til 235°C. Perfekt til professionel hårstyling med automatisk sluk. Læs mere

Pris fra 348 krtil 559 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 211 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 8. apr.

Sammenlign priser på Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 348 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
BaByliss Smooth Pro 235 Straightener
-20%348 kr
Før 435 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
BaByliss ST394E hårstyler Glattejern Varm Sort 42 W 3 m
374 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Babyliss Smooth Pro 235
-27%384 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Babyliss Salon Sleek Lissage Professionnel Smooth Pro 235
388 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
BaByliss Smooth Pro 235 Straightener Black/Copper - 1 pcs
455 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BaByliss glattejern BaByliss Smooth Pro 235 Glätteisen ST394E
464 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
BaByliss ST394E hårstyler Glattejern Varm Sort 42 W 3 m
479 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
BaByliss Smooth Pro 235
535 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning
-5%539 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Fladjern Smooth Pro 235°C ST394E
-13%559 kr
Før 639 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning
-5%559 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK348 kr348 krKøb
2CompuMail DK374 kr374 krKøb
3Bangerhead DK384 kr384 krKøb
4Beautycos DK388 kr417 krKøb
5NordicFeel DK455 kr455 krKøb
6CS MEGASTORE DK464 kr503 krKøb
7Ultrashop479 kr479 krKøb
8Lyko DK535 kr535 krKøb
9Boligcenter DK539 kr539 krKøb
10Estore DK559 kr559 krKøb
11Vivas DK559 kr638 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

BaByliss Smooth Pro 235

BaByliss

BaByliss Smooth Pro 235 keramisk glattejern med ionfunktion og 6 temperaturtrin op til 235°C. Perfekt til professionel hårstyling med automatisk sluk.

• babyliss glattejern
• smooth pro
• keramisk glattejern
• hårstyler
• ionglattejern
• professionel glattejern
• Professionel hårstyling
• Keramisk ionteknologi

Beskrivelse

BaByliss Smooth Pro 235 er et avanceret keramisk glattejern, der leverer professionelle resultater med glat, skinnende finish. Udrustet med nanokeramiske plader og ionteknologi glider det let gennem håret og reducerer krus. Med 6 digitale temperaturtrin fra 140-235°C passer det til alle hårtyper. Det hurtige opvarmningssystem og automatisk sluk efter 60 minutter gør det sikkert og effektivt til daglig brug. 360° drejeled og varmefast omslag sikrer komfortabel håndtering.

Specifikationer

vægt:695g
plader:Nanokeramiske, aftagelige
strøm:42W
garanti:5 år
kontrol:Digitale knapper
spænding:230V AC 50-60Hz
teknologi:Keramik, PTC, Ion
kabellængde:3 meter
anbefalet_brug:Tørt hår
temperatur_max:235°C
temperatur_min:140°C
automatisk_sluk:60 minutter
temperaturniveauer:6 digitale trin
særlige_funktioner:360° drejekabel, indikatorlampe

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvilken temperatur skal jeg bruge til mit hår?

Fint hår: 140-170°C, normalt hår: 180-200°C, tykt eller krølle hår: 210-235°C. Start altid lavt og øg gradvist.

Kan det bruges på vådt hår?

Nej, BaByliss Smooth Pro 235 er kun beregnet til brug på tørt hår for at undgå skader og opnå bedste resultat.

Hvorfor slukker det automatisk?

Automatisk sluk efter 60 minutter er en sikkerhedsfunktion, der forhindrer overophedning og sparer energi hvis du glemmer at slukke.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning

PriceData har fulgt prisen på Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning i 144 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 24. januar 2026), højeste er 388 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 316 kr.

Den nuværende pris på 348 kr er 10% over normalprisen. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 48 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Babyliss ST394E glattejern - ionisk keramisk, 140-235 °C, 3 m ledning de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 2026348 kr27 kr (7%)
16. maj 2026375 kr10 kr (3%)
11. maj 2026385 kr78 kr (25%)
3. maj 2026307 kr60 kr (16%)
29. apr. 2026367 kr21 kr (5%)
26. apr. 2026388 kr3 kr (1%)
22. apr. 2026385 kr3 kr (1%)
21. apr. 2026388 kr36 kr (10%)
20. apr. 2026352 kr22 kr (7%)
19. apr. 2026330 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret