Gå til hovedindhold

Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks

BebirdPersonlig plejeEAN: 6972403826416
Pris fra 309 krtil 469 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 303 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 309 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks
309 kr
Til butik
Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks billede

Produktinformation

Bebird - Note5 - Otoskop - Med Kamera - Til Fjernelse Af Ørevoks - Blå - 1080P Hd - Trådløs - Led Lys

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Artikel nr.: BEBIRD NOTE5 BLUE
EAN: 6972403826416
Varenr.: 1003065591
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bebird Note5 Blå øreskanner med kamera
343 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod Note 5 (blue)
349 kr
Til butik
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod Note 5 (blue) billede

Produktinformation

Bebird vil ændre din tilgang til ørehygiejne. Otoskopet Bebird Note 5 kombinerer et 10 MP-kamera med høj opløsning med et 3,2 mm endoskopisk hoved for at give et krystalklart billede inde i øret. Gyroskopet med justerbar stabilisering garanterer stabile og præcise operationer uden rystelser. Det integrerede Wi-Fi-system giver nem adgang til billeder via en app, hvilket øger komforten. Det genopladelige batteri giver en times uafbrudt drift, og avancerede funktioner som intelligent temperaturkontrol og LED-baggrundsbelysning øger sikkerheden og komforten.

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: Bebird Note5
EAN: 6972403826416
Varenr.: 3311867
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
bebird Note5 Blue øreskop med kamera - hvid
449 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
bebird Note5 Blue øreskop med kamera - hvid
469 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK309 kr309 krKøb
2CS MEGASTORE DK343 kr382 krKøb
3Proshop DK349 kr388 krKøb
4Boligcenter DK449 kr449 krKøb
5Vivas DK469 kr548 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks

PriceData har fulgt prisen på Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks i 162 dage. Laveste pris i perioden er 303 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 333 kr.

Den nuværende pris på 309 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Bebird Note5 Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026309 kr1 kr (0%)
28. maj 2026310 kr2 kr (1%)
27. maj 2026308 kr1 kr (0%)
24. maj 2026309 kr1 kr (0%)
23. maj 2026308 kr2 kr (1%)
22. maj 2026310 kr1 kr (0%)
17. maj 2026309 kr3 kr (1%)
16. maj 2026312 kr4 kr (1%)
15. maj 2026308 kr1 kr (0%)
14. maj 2026309 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret