Gå til hovedindhold

Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks

BebirdPersonlig plejeEAN: 6972403826430
Pris fra 370 krtil 549 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 179 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 362 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 370 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks
370 kr
Til butik
Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks billede

Produktinformation

Bebird - Note5 Pro - Otoskop - Med Kamera - Til Fjernelse Af Ørevoks - Blå - Hd Billede - Trådløs - Nem At Bruge

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Artikel nr.: BEBIRD NOTE5 PRO BLUE
EAN: 6972403826430
Varenr.: 1003131779
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Øre-skop med øre-rengøringskamera Bebird Note 5 pro (blå)
400 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod Note 5 pro (blue)
431 kr
Til butik
Bebird Smart Visual Ear-Clean Rod Note 5 pro (blue) billede

Produktinformation

Bebird vil ændre din tilgang til ørehygiejne. Otoskopet Bebird Note 5 Pro kombinerer et 10 MP-kamera med høj opløsning med et 3,2 mm endoskopisk hoved for at give et krystalklart billede inde i øret. Gyroskopet med justerbar stabilisering garanterer stabile og præcise operationer uden rystelser. Det integrerede Wi-Fi-system giver nem adgang til billeder via en app, hvilket øger komforten. Det genopladelige batteri giver en times uafbrudt drift, og avancerede funktioner som intelligent temperaturkontrol og LED-baggrundsbelysning øger sikkerheden og komforten.

Produktspecifikationer

Mærke: Bebird
Kategori: Anden personlig pleje
Artikel nr.: Note5pro
EAN: 6972403826430
Varenr.: 3313243
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Øreskop bebird Note5 Pro - blå
529 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Øreskop bebird Note5 Pro - blå
549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK370 kr370 krKøb
2CS MEGASTORE DK400 kr439 krKøb
3Proshop DK431 kr470 krKøb
4Boligcenter DK529 kr529 krKøb
5Vivas DK549 kr628 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks

PriceData har fulgt prisen på Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks i 179 dage. Laveste pris i perioden er 362 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 444 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 386 kr.

Den nuværende pris på 370 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 26 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for Bebird Note5 Pro Otoskop Med Kamera Til Fjernelse Af Ørevoks de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026370 kr1 kr (0%)
25. maj 2026369 kr1 kr (0%)
24. maj 2026370 kr2 kr (1%)
23. maj 2026368 kr2 kr (1%)
20. maj 2026370 kr1 kr (0%)
17. maj 2026369 kr3 kr (1%)
16. maj 2026372 kr3 kr (1%)
15. maj 2026369 kr1 kr (0%)
13. maj 2026370 kr2 kr (1%)
12. maj 2026372 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret