Gå til hovedindhold

be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA

Pris fra 158 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 41 kr (21% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 113 kr 14. maj

Sammenlign priser på be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 158 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Shadow Wings 2 PWM Fan 1-pack Hvid 120 mm
158 kr
Til butik
be quiet! Shadow Wings 2 PWM Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Wings 2 PWM - Indsats med blæser - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL089
EAN: 4260052187333
Varenr.: 995258730
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA
159 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Shadow Wings 2WHPWM 120x120x25 Kabinet Blæser - GEEKD.dk
199 kr
Til butik
be quiet! Shadow Wings 2WHPWM 120x120x25 Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Shadow Wings 2 120mm PWM White/Black - Superstille blæser til elegante builds be quiet! Shadow Wings 2 120mm PWM White/Black er designet til dig, der ønsker næsten lydløs køling til din PC. Med luftstrømsoptimerede blæserblade og anti-vibratio...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052187333
Varenr.: 51628432130384

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK158 kr158 krKøb
2Proshop DK159 kr198 krKøb
3Geekd199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA i 184 dage. Laveste pris i perioden er 113 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 184 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 139 kr.

Den nuværende pris på 158 kr er 14% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 37 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 70 prisændringer for be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 70 prisændringer for be quiet! Shadow Wings 2 PWM White 120 - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 16 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026158 kr34 kr (27%)
28. maj 2026124 kr3 kr (2%)
27. maj 2026121 kr3 kr (3%)
23. maj 2026118 kr3 kr (3%)
19. maj 2026115 kr4 kr (3%)
17. maj 2026119 kr4 kr (3%)
16. maj 2026115 kr4 kr (3%)
15. maj 2026119 kr6 kr (5%)
14. maj 2026113 kr12 kr (10%)
13. maj 2026125 kr8 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret