Gå til hovedindhold

Listan be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA

Pris fra 82 krtil 129 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 47 kr (36% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 82 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Sort 140 mm
82 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Sort 140 mm billede

Produktinformation

be quiet! Pure Wings 3 - Indsats med blæser - 140 mm - sort

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL108
EAN: 4260052190807
Varenr.: 1001702619
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA
99 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 21.9 dBa, lufttryk max 57.4 CFM, max statisk luftryk 0.96 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1200 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins, farve: sort.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL108
EAN: 4260052190807
Varenr.: 3207819
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! PURE WINGS 3 140 mm PWM
105 kr
Til butik
be quiet! PURE WINGS 3 140 mm PWM billede

Produktinformation

Generelt, Strømstik, Blæser, Blæserstørrelse, 140 mm, Støjniveau, 21.9 dB, Luftgennemstrømning, 57.4 cfm, Info om emballage, Emballagens størrelse, 180 x 144 x 32 mm, Emballagens vægt, 217 g, Denne tekst er automatisk oversat, og der kan forekomme fejl.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Blæser
EAN: 4260052190807
Varenr.: C83215
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Kabinetventilator be quiet! Pure Wings 3 140 mm PWM - sort (1-pak)
-16%109 kr
Før 129 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Sort 140 mm
119 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Kabinetventilator be quiet! Pure Wings 3 140 mm PWM - sort (1-pak)
-13%129 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK82 kr82 krKøb
2Proshop DK99 kr138 krKøb
3Teknikproffset DK105 kr154 krKøb
4Boligcenter DK109 kr109 krKøb
5Ultrashop119 kr119 krKøb
6Vivas DK129 kr198 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 129 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 95 kr.

Den nuværende pris på 82 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM - Kabinet køler - 140mm - Sort - 22 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202682 kr2 kr (2%)
25. maj 202684 kr8 kr (9%)
23. maj 202692 kr1 kr (1%)
22. maj 202691 kr2 kr (2%)
19. maj 202689 kr4 kr (4%)
18. maj 202693 kr1 kr (1%)
17. maj 202694 kr2 kr (2%)
16. maj 202692 kr1 kr (1%)
14. maj 202693 kr1 kr (1%)
13. maj 202692 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret