Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA

Pris fra 94 krtil 139 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 45 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 85 kr 13. mar.

Sammenlign priser på be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Wings 3 - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 140 mm - hvid
94 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 - Indsats med blæser - PWM høj hastighed - 140 mm - hvid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Be-Quiet!
Kategori: Kabinet køling
Farve: 2
Artikel nr.: BL113
EAN: 4260052191002
Varenr.: 20629910
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Hvid 140 mm
95 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA
106 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 140mm x 140mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 30.5 dBa, lufttryk max 72.2 CFM, max statisk luftryk 2.44 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1800 ±10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL113
EAN: 4260052191002
Varenr.: 3238050
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
109 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! PureWings 3 PWM White 140mm høj hastighed
123 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Hvid 140 mm
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
2CompuMail DK95 kr95 krKøb
3Proshop DK106 kr145 krKøb
4Geekd109 kr109 krKøb
5Teknikproffset DK123 kr172 krKøb
6Ultrashop139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA i 174 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 103 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 140mm PWM high-speed White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 32 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202694 kr4 kr (4%)
29. maj 202698 kr3 kr (3%)
28. maj 202695 kr1 kr (1%)
27. maj 202696 kr1 kr (1%)
26. maj 202697 kr1 kr (1%)
24. maj 202698 kr2 kr (2%)
23. maj 202696 kr2 kr (2%)
22. maj 202698 kr1 kr (1%)
13. maj 202697 kr1 kr (1%)
1. maj 202698 kr3 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret