Gå til hovedindhold

be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA

Pris fra 94 krtil 102 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 82 kr 3. apr.

Sammenlign priser på be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 94 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Hvid 120 mm
94 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 Fan 1-pack Hvid 120 mm billede

Produktinformation

be quiet! Pure Wings 3 - Indsats med blæser - PWM - 120 mm - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Listan
Artikel nr.: BL110
EAN: 4260052190975
Varenr.: 1001865944
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA
96 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA billede

Produktinformation

Kabinet køler, 120mm x 120mm x 25mm (højde x bredde x dybde), støjniveau: max 25.5 dBa, lufttryk max 49.9 CFM, max statisk luftryk 1.45 mmH2O, omdrejningshastighed: max 1600 ��10% RPM, PWM kontrolleret, lejre type: Rifle Bearing, bundkort tilslutning: 4-pins, farve: hvid.

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Koeler
Artikel nr.: BL110
EAN: 4260052190975
Varenr.: 3238041
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk
99 kr
Til butik
be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM, case fan (white) Kabinet Blæser - GEEKD.dk billede

Produktinformation

be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Effektiv og støjsvag blæser til alle builds be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White er den ideelle blæser til både gaming og hverdags-PC’er. Med lav minimumshastighed og høj max-hastighed får du fleksibel og eff...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: be quiet!
Kategori: Kabinet Blæsere
EAN: 4260052190975
Varenr.: 51628432982352
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
be quiet! PureWings 3 Hvid PWM 120mm
102 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK94 kr94 krKøb
2Proshop DK96 kr135 krKøb
3Geekd99 kr99 krKøb
4Teknikproffset DK102 kr151 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA

PriceData har fulgt prisen på be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA i 180 dage. Laveste pris i perioden er 78 kr (registreret d. 26. februar 2026), højeste er 94 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 85 kr.

Den nuværende pris på 94 kr er 11% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 25 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for be quiet! Pure Wings 3 120mm PWM White - Kabinet køler - 120mm - Hvid - 26 dBA de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202694 kr5 kr (6%)
30. maj 202689 kr1 kr (1%)
29. maj 202690 kr1 kr (1%)
28. maj 202689 kr1 kr (1%)
24. maj 202690 kr2 kr (2%)
22. maj 202688 kr1 kr (1%)
13. maj 202689 kr1 kr (1%)
9. maj 202690 kr5 kr (6%)
7. maj 202685 kr5 kr (6%)
1. maj 202690 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret