Gå til hovedindhold

Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

BayerLegetøjEAN: 4003336130027
Pris fra 378 krtil 449,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 71,95 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 304 kr 6. maj

Sammenlign priser på Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 378 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bayer Trendy pink dukkevogn 13002AA
378 kr
Til butik
Bayer Trendy pink dukkevogn 13002AA billede

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer
Kategori: Dukkevogne
Farve: 6
Artikel nr.: ZB-125804
EAN: 4003336130027
Varenr.: 6704830
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bayer Design Trendy Doll's Pram - Leopard Pink
378 kr
Til butik
Bayer Design Trendy Doll's Pram - Leopard Pink billede

Produktinformation

Trendy er en smuk dukkevogn i moderigtige farver og er velegnet til dukker op til 46 cm. Med det justerbare håndtag er denne barnevogn allerede egnet til de mindste piger og dukkevognen kan vokse med dem. Desuden kan vognen hurtigt klappes sammen til transport. Den integrerede indkøbskurv under vognen kan opbevare alt, hvad der er nødvendigt for en tur med dukken. Derudover får du en ekstra skuldertaske med plads til alt det nødvendige dukke-tilbehør. Varemålinger cm: 40 x 68 x 64 Håndtagshøjde cm: 39-68 Alder: +3 år...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer Design
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 13002AA
EAN: 4003336130027
Varenr.: 3311764
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING
397 kr
Til butik
Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING billede

Produktinformation

Denne flotte pink med mønster dukkevogn er et fantastisk stykke legetøj, som kan bidrage til mange sjove timer:) Styret kan justeres i højden fra 35 cm til 68 cm, og selve vognen er 67 cm høj og 41 cm bred. Dukkevognen passer til dukker på max. 46 cm i læ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: dukker og tilbehør
EAN: 4003336130027
Varenr.: 2930
Gå til Legehjulet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trendy Dukkevogn Bayer Pink
399 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bayer Dukkeklapvogn Trendy – Lyserød med leopardmønster (13002AA)
429 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bayer - Dukkevogn Med Kaleche Indkøbskurv - Trendy - Pink
449,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK378 kr417 krKøb
2Proshop DK378 kr417 krKøb
3HomeX.dk397 kr397 krKøb
4Legehjulet.dk399 kr399 krKøb
5Teknikproffset DK429 kr488 krKøb
6Gucca.dk449,95 kr449,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING i 182 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 6. maj 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 370 kr.

Den nuværende pris på 378 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Bayer Dukkevogn Pink med mønster TRENDY og smart - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026378 kr2 kr (1%)
14. maj 2026376 kr2 kr (1%)
9. maj 2026378 kr2 kr (1%)
7. maj 2026376 kr72 kr (24%)
6. maj 2026304 kr27 kr (8%)
5. maj 2026331 kr3,01 kr (1%)
4. maj 2026334,01 kr43,99 kr (12%)
3. maj 2026378 kr47 kr (14%)
30. apr. 2026331 kr37 kr (10%)
25. apr. 2026368 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret