Gå til hovedindhold

Bayer Design Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

Bayer DesignLegetøjEAN: 4003336130676
Pris fra 375 krtil 474 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 375 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Legehjulet.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Trendy Dukkevogn Bayer DOTS (2025)
375 kr
Til butik
Trendy Dukkevogn Bayer DOTS (2025) billede

Produktinformation

Det som gør denne dukkevogn ekstra populær er den fine kvalitet, kombineret med med styret som kan højde justeres så vognen kan betjenes af både stor og lille pige samt endlig de HELT RIGTIGE FARVER. Størrelse: Højde: 67 cm Længde: Af hensyn ti

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer Design
Kategori: Dukkevogne
EAN: 4003336130676
Varenr.: 2732144
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bayer Design Doll's Pram Trendy - Rose
383 kr
Til butik
Bayer Design Doll's Pram Trendy - Rose billede

Produktinformation

Trendy er en smuk dukkevogn i en moderne farve, og den er velegnet til dukker op til 46 cm. Takket være det justerbare håndtag tillader det fortsat brug, selv når barnet vokser. Ydermere kan barnevognen hurtigt foldes sammen for nem transport. Bekvemt kan den integrerede indkøbskurv gemme alt, hvad der er nødvendigt for en tur af dukkens forælder og deres skat.

Produktspecifikationer

Mærke: Bayer Design
Kategori: Dukke bamse og udstyr
Artikel nr.: 13067AA
EAN: 4003336130676
Varenr.: 3292584
Gå til HomeX.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING
387 kr
Til butik
Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING billede

Produktinformation

Denne flotte dukkevogn med prikker er et fantastisk stykke legetøj, som kan bidrage til mange sjove timer:) Styret kan justeres i højden fra 35 cm til 68 cm, og selve vognen er 67 cm høj og 41 cm bred. Dukkevognen passer til dukker på max. 46 cm i længden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: dukker og tilbehør
EAN: 4003336130676
Varenr.: 2938
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bayer - Dukkevogn - Trendy - Pink
459,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Bayer Dukkevogn Trendy - Pink (13067AA)
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Legehjulet.dk375 kr375 krKøb
2Proshop DK383 kr422 krKøb
3HomeX.dk387 kr387 krKøb
4Gucca.dk459,95 kr459,95 krKøb
5Teknikproffset DK474 kr553 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING

PriceData har fulgt prisen på Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING i 180 dage. Laveste pris i perioden er 375 kr (registreret d. 15. februar 2026), højeste er 395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 383 kr.

Den nuværende pris på 375 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Bayer Dukkevogn Dots TRENDY og smart - HURTIG LEVERING de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026375 kr8 kr (2%)
23. maj 2026383 kr8 kr (2%)
7. maj 2026375 kr8 kr (2%)
6. maj 2026383 kr8 kr (2%)
11. apr. 2026375 kr12 kr (3%)
10. apr. 2026387 kr12 kr (3%)
24. mar. 2026375 kr12 kr (3%)
23. mar. 2026387 kr12 kr (3%)
5. mar. 2026375 kr12 kr (3%)
4. mar. 2026387 kr12 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret