Gå til hovedindhold

Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.)

EnergizerSanitetEAN: 7638900361087
Pris fra 21,25 krtil 328,9 kr
14 forhandlere

Prisforskel: 307,65 kr (94% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.) og køb billigst

14 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 21.25 kr. 14 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
ENERGIZER D/LR20 Industrial Alkeline 1,5V batteri (1 stk.)
21,25 kr
Til butik
ENERGIZER D/LR20 Industrial Alkeline 1,5V batteri (1 stk.) billede

Produktinformation

Dette D-størrelse alkaliske batteri (LR20) er skabt til at tilbyde en stabil og langvarig energikilde til dine elektroniske apparater. Med en nominel spænding på 1,5 volt, er dette batteri perfekt tilpasset til at drive enheder, der kræver en betydelig mæ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Diesella
Kategori: Almindelige batterier
EAN: 7638900361087
Varenr.: 252706
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Energizer industrial batteri D-LR20 alkaline 12 stk.
149 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batterier energizer industrial alkaline d, pakke a 12 stk.
153 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer Industrial D-type Standardbatterier 12
198 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.)
-4%219 kr
Før 229 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.)
-4%239 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Energizer batteri 1,5V D/LR20 industrial - pakke a 12stk
241,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Energizer batteri 1,5V D/LR20 industrial - pakke a 12stk
264 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Industrial D 12 pack - Batteri
328,9 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 14 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk21,25 kr21,25 krKøb
2Hobbix149 kr149 krKøb
3CS MEGASTORE DK153 kr192 krKøb
4CompuMail DK198 kr198 krKøb
5Boligcenter DK219 kr219 krKøb
6Vivas DK239 kr318 krKøb
7vvsfittings.dk241,25 kr241,25 krKøb
8Elvvs.dk264 kr264 krKøb
9Outmore.dk328,9 kr328,9 krKøb
10Pande-lampe.dk328,9 kr328,9 krKøb
11Cykel-lygter.dk328,9 kr328,9 krKøb
12MAXiPRO328,9 kr328,9 krKøb
13Arbejdslamper.dk328,9 kr328,9 krKøb
14Batteri-salg.dk328,9 kr328,9 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.)

PriceData har fulgt prisen på Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.) i 177 dage. Laveste pris i perioden er 21,25 kr (registreret d. 7. december 2025), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 86 kr.

Den nuværende pris på 21,25 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Batterier D LR20 1,5 V - Energizer Industrial Pro (12 stk.) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202621,25 kr127,75 kr (86%)
22. maj 2026149 kr127,75 kr (601%)
15. maj 202621,25 kr127,75 kr (86%)
14. maj 2026149 kr127,75 kr (601%)
2. maj 202621,25 kr131,75 kr (86%)
1. maj 2026153 kr131,75 kr (620%)
18. apr. 202621,25 kr127,75 kr (86%)
17. apr. 2026149 kr127,75 kr (601%)
1. apr. 202621,25 kr127,75 kr (86%)
31. mar. 2026149 kr127,75 kr (601%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret