Gå til hovedindhold

Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk.

EnergizerSanitetEAN: 7638900083071
Pris fra 10 krtil 99 kr
19 forhandlere

Prisforskel: 89 kr (90% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk. og køb billigst

19 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10 kr. 19 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Energizer batteri 1,5V LR44/A76 alkaline - pakke a 2stk
10 kr
Til butik
Energizer batteri 1,5V LR44/A76 alkaline - pakke a 2stk billede

Produktinformation

Energizer batteri 1,5V LR44/A76 alkaline - pakke a 2stk

Produktspecifikationer

Mærke: Energizer
Kategori: Knapbatterier
EAN: 7638900083071
Varenr.: 508367093
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer No. A76 - Batteri 2 x LR44 - Alkaline - 150 mAh
11,78 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Energizer batteri 1,5V LR44/A76 alkaline - pakke a 2stk
12 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Energizer batteri, 1,5V LR44/A76 alkaline, pakke med 2 stk.
15,3 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Energizer Batteri LR44/A76 Alkaline 2-pak
-17%24 kr
Før 29 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Energizer E90 battery x N - Alkaline
26 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
-9%28,95 kr
Før 31,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
-9%28,95 kr
Før 31,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Arbejdslamper.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
-9%28,95 kr
Før 31,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Batteri-salg.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
-9%28,95 kr
Før 31,9 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lommelygtesalg.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
28,95 kr
Til butik
Gå til Pande-lampe.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
28,95 kr
Til butik
Gå til Cykel-lygter.dk
TrustScore 4 ud af 53,7
Energizer Alkaline A76 LR44 2 pack - Batteri
28,95 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer - Batteri Lr44/a76 2-pack
29,95 kr
Til butik
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Energizer Alkaline LR44/A76 (2)
31,25 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Energizer Battery LR44/A76 Alkaline 2-pa
59 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Energizer Knapcellebatterier LR44
77 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
-11%79 kr
Før 89 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-9%99 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 19 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 19 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1vvsfittings.dk10 kr10 krKøb
2CS MEGASTORE DK11,78 kr50,78 krKøb
3Elvvs.dk12 kr12 krKøb
4WATTOO.DK15,3 kr15,3 krKøb
5Teknikproffset DK24 kr73 krKøb
6Proshop DK26 kr65 krKøb
7Outmore.dk28,95 kr28,95 krKøb
8MAXiPRO28,95 kr28,95 krKøb
9Arbejdslamper.dk28,95 kr28,95 krKøb
10Batteri-salg.dk28,95 kr28,95 krKøb
11Lommelygtesalg.dk28,95 kr28,95 krKøb
12Pande-lampe.dk28,95 kr28,95 krKøb
13Cykel-lygter.dk28,95 kr28,95 krKøb
14Gucca.dk29,95 kr29,95 krKøb
15HUMA.dk31,25 kr31,25 krKøb
16Ultrashop59 kr59 krKøb
17CompuMail DK77 kr77 krKøb
18Boligcenter DK79 kr79 krKøb
19Vivas DK99 kr178 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk.

PriceData har fulgt prisen på Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk. i 178 dage. Laveste pris i perioden er 9,8 kr (registreret d. 11. december 2025), højeste er 26 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 12 kr.

Den nuværende pris på 10 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Knappcelle batterier Energizer LR44/A76 alkalisk 1,5 V - 2 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 202610 kr1 kr (9%)
22. maj 202611 kr1 kr (10%)
24. apr. 202610 kr5,3 kr (35%)
23. apr. 202615,3 kr5,3 kr (53%)
28. mar. 202610 kr1 kr (9%)
27. mar. 202611 kr1 kr (10%)
22. mar. 202610 kr1 kr (9%)
21. mar. 202611 kr1 kr (10%)
6. mar. 202610 kr2 kr (17%)
5. mar. 202612 kr2 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret