Gå til hovedindhold

Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk

GPBatterierEAN: 4891199201714
Pris fra 146 krtil 221 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 75 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 143 kr 6. maj

Sammenlign priser på Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk
146 kr
Til butik
Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk billede

Produktspecifikationer

Mærke: GP
Kategori: AAA batterier
Farve: 2
Artikel nr.: GPB-151382
EAN: 4891199201714
Varenr.: 7273315
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
40 stk AAA batterier / Ultra Plus / LR03 / Bedste batterier
179 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ultra Plus Alkaline AAA 40 Pack (S)
204 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
GP Ultra Plus Alkaline battery
219 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
GP Ultra Plus Alkaline AAA 40 Pack (S)
221 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK146 kr185 krKøb
2BatteryStore & More179 kr179 krKøb
3CompuMail DK204 kr204 krKøb
4Ultrashop219 kr219 krKøb
5Teknikproffset DK221 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk

PriceData har fulgt prisen på Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 138 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Batteri GP Ultra Plus Alkaline AAA 24AUP/LR03 Bulk 40 stk Svanemærket,40 stk/pk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026146 kr1 kr (1%)
18. maj 2026147 kr4 kr (3%)
6. maj 2026143 kr15 kr (9%)
5. maj 2026158 kr15 kr (10%)
30. apr. 2026143 kr15 kr (9%)
26. apr. 2026158 kr21 kr (12%)
21. apr. 2026179 kr21 kr (13%)
20. apr. 2026158 kr21 kr (12%)
8. apr. 2026179 kr157 kr (47%)
7. apr. 2026336 kr157 kr (88%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret