Gå til hovedindhold

EL-Grossisten GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A

EL-GrossistenBatterierEAN: 4891199216527
Pris fra 23,51 krtil 44 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 20,49 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23.51 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP Ultra Plus Alkaline AA/LR06 batteri 4-pak
23,51 kr
Til butik
GP Ultra Plus Alkaline AA/LR06 batteri 4-pak billede

Produktinformation

Svanemærkede GP Alkaline Ultra Plus-serie er et af de mest kraftfulde batterier på markedet. Her er ingen kompromiser, kun ren kraft til de mest energihungrende enheder såsom dørlåse, elektriske alarmer, spilkonsoller, droner og meget mere.

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199216527
Varenr.: 15841358283087
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
GP Ultra Plus Alkaline AA/LR06 batteri 4-pak
23,51 kr
Til butik
GP Ultra Plus Alkaline AA/LR06 batteri 4-pak billede

Produktinformation

GP Ultra Plus Alkaline AA/LR06 batteri i 4-pak leverer pålidelig og stabil strøm til en lang række husholdningsapparater og elektroniske enheder. Med sin alkaline teknologi sikrer batteriet en længere brugstid sammenlignet med standardbatterier, hvilket m...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Vare 1
EAN: 4891199216527
Varenr.: 15254595731782
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri 15AUP/LR6 4-pak
26 kr
Til butik
Gå til BatteryStore & More
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
GP Ultra Plus Alkaline AA batteri, 15AUP/LR6, 4-pak
27,5 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A
-10%44 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1EL-GROSSISTEN23,51 kr23,51 krKøb
2EL-NETSALG23,51 kr23,51 krKøb
3CS MEGASTORE DK26 kr65 krKøb
4BatteryStore & More27,5 kr27,5 krKøb
5InkClub DK44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A i 187 dage. Laveste pris i perioden er 18 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 27,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 23,51 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for GP BATTERIES GP Ultra Plus Alkaline AA-batteri, 15AUP/LR6, 4-pakning 151422 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. mar. 202623,51 kr3,99 kr (15%)
3. mar. 202627,5 kr3,99 kr (17%)
3. feb. 202623,51 kr3,99 kr (15%)
2. feb. 202627,5 kr3,99 kr (17%)
29. jan. 202623,51 kr5,51 kr (31%)
28. jan. 202618 kr5,51 kr (23%)
27. jan. 202623,51 kr5,51 kr (31%)
23. jan. 202618 kr5,51 kr (23%)
22. jan. 202623,51 kr5,51 kr (31%)
21. jan. 202618 kr5,51 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret