Gå til hovedindhold

Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah

MakitaBatterierEAN: 0088381202558
Pris fra 321 krtil 429 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 108 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 300 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 321 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Makita BL1830B Batteri Litiumion 3Ah
321 kr
Til butik
Makita BL1830B Batteri Litiumion 3Ah billede

Produktinformation

Makita BL1830 - Batteri - Li-Ion - 3 Ah - for Makita DPJ180ZJ

Produktspecifikationer

Mærke: Makita
Artikel nr.: 193533-3
EAN: 0088381202558
Varenr.: 992914941
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Makita BL1830B 18V Batteri - 3,0 Ah
330 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Makita BL1830B Batteri Litiumion 3Ah
371 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah
399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah
419 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Makita BL1830B Batteri Litiumion 3Ah
429 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK321 kr321 krKøb
2CS MEGASTORE DK330 kr369 krKøb
3Teknikproffset DK371 kr430 krKøb
4Boligcenter DK399 kr399 krKøb
5Vivas DK419 kr488 krKøb
6Ultrashop429 kr429 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah

PriceData har fulgt prisen på Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah i 131 dage. Laveste pris i perioden er 300 kr (registreret d. 22. marts 2026), højeste er 336 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 321 kr.

Den nuværende pris på 321 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Batteri 18 V Makita BL1830B Li-ion 3,0 Ah de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026321 kr4 kr (1%)
26. maj 2026325 kr7 kr (2%)
22. maj 2026332 kr15 kr (5%)
21. maj 2026317 kr15 kr (5%)
20. maj 2026332 kr13 kr (4%)
19. maj 2026319 kr3 kr (1%)
18. maj 2026316 kr2 kr (1%)
16. maj 2026318 kr2 kr (1%)
15. maj 2026316 kr4 kr (1%)
14. maj 2026320 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret