Gå til hovedindhold

Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188

Black & DeckerBatterierEAN: 5035048335055
Pris fra 204 krtil 449 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 245 kr (55% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 153 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 204 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Black & Decker BL1518 Batteri Li-ion 1.5Ah
204 kr
Til butik
Black & Decker BL1518 Batteri Li-ion 1.5Ah billede

Produktinformation

Black & Decker BL1518-XJ. Produkttype: Batteri, Batteriteknologi: Lithium-Ion (Li-Ion), Batterikapacitet: 1,5 At

Produktspecifikationer

Artikel nr.: BL1518-XJ
EAN: 5035048335055
Varenr.: 992170907
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Black & Decker BL1518 Batteri Li-ion 1.5Ah
279 kr
Til butik
Black & Decker BL1518 Batteri Li-ion 1.5Ah billede

Produktinformation

Opdag det potente Black Decker BL1518 Batteri Litiumion 15Ah, designet til at levere pålidelig strøm til dine elværktøjer og haveudstyr. Med varenummer 5035048335055 får du et letvægtigt og kompakt batteri, der er ideelt til både hjemme- og professionelle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Batterier til elværktøj
EAN: 5035048335055
Varenr.: 85842
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BL1518
330 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188
342 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Black & Decker Batteri 18 V 1,5 Ah Lithium
-0%431 kr
Før 431,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
18V 1,5Ah lithium batteri
-13%449 kr
Før 519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK204 kr204 krKøb
2Ultrashop279 kr279 krKøb
3Proshop DK330 kr369 krKøb
4CS MEGASTORE DK342 kr381 krKøb
5Dustin DK431 kr517,25 krKøb
6Estore DK449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188

PriceData har fulgt prisen på Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 153 kr (registreret d. 21. april 2026), højeste er 318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 220 kr.

Den nuværende pris på 204 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 55 prisændringer for Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 55 prisændringer for Black & Decker BL1518 - Batteri - Li-Ion - 1.5 Ah - for BLACK+DECKER BCD003, BDCDC18, BDCDS18, BDCR18, BDCROS18, EGBL188 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026204 kr11 kr (5%)
27. maj 2026215 kr1 kr (0%)
26. maj 2026216 kr4 kr (2%)
25. maj 2026220 kr4 kr (2%)
24. maj 2026224 kr3 kr (1%)
23. maj 2026227 kr42 kr (16%)
20. maj 2026269 kr49 kr (15%)
18. maj 2026318 kr49 kr (18%)
16. maj 2026269 kr17 kr (6%)
15. maj 2026286 kr17 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret