Gå til hovedindhold

Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power

KärcherBatterierEAN: 4054278511740
Pris fra 391 krtil 749 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 358 kr (48% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 313 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 391 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Kärcher Batteri Li-ion 2.5Ah
391 kr
Til butik
Kärcher Batteri Li-ion 2.5Ah billede

Produktinformation

Kärcher - Batteri - Li-Ion - 2.5 Ah - for Kärcher KHB 5 Battery, WD 1, WD 1 Compact Battery; LBL 2; TLO 18-32

Produktspecifikationer

Mærke: Kärcher
Artikel nr.: 2.445-034.0
EAN: 4054278511740
Varenr.: 993848287
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Batteri 18V - 2,5 Ah
394 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Kärcher Battery 18 V / 2.5 Ah
398 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Kärcher Batteri 18 V / 2,5 A
470 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power
-8%489 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power
-7%509 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Kärcher Batteri Li-ion 2.5Ah
519 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Batteri 18 V / 2,5 A
-14%749 kr
Før 869 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK391 kr391 krKøb
2CS MEGASTORE DK394 kr433 krKøb
3Proshop DK398 kr437 krKøb
4Teknikproffset DK470 kr529 krKøb
5Boligcenter DK489 kr489 krKøb
6Vivas DK509 kr578 krKøb
7Ultrashop519 kr519 krKøb
8Estore DK749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power

PriceData har fulgt prisen på Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power i 150 dage. Laveste pris i perioden er 313 kr (registreret d. 30. marts 2026), højeste er 441 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 390 kr.

Den nuværende pris på 391 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Batteri 18 V litium-ion 2,5 Ah - Kärcher Battery Power de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026391 kr6 kr (2%)
26. maj 2026397 kr8 kr (2%)
25. maj 2026389 kr3 kr (1%)
24. maj 2026392 kr3 kr (1%)
23. maj 2026395 kr1 kr (0%)
22. maj 2026396 kr9 kr (2%)
20. maj 2026405 kr11 kr (3%)
14. maj 2026416 kr25 kr (6%)
9. maj 2026441 kr7 kr (2%)
8. maj 2026434 kr25 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret