Gå til hovedindhold

Boligcenter Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158876713
Pris fra 349 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 317 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 349 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 210 x 210 cm Stof
-10%349 kr
Før 387 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 210 x 210 cm Stof billede

Produktinformation

Denne privatlivsskærm til altanen er et stilfuldt tilbehør til dine udendørs rum, da den giver dig super godt privatliv og skygge. Med sit moderne design passer den ind i nutidens hjem og tilføjer både praktisk og æstetisk værdi til altaner, terrasser og haver. Den justerbare vifteform gør det nemt for dig at finde det rigtige niveau af skygge, så du kan nyde privatlivet, mens du har det rart. Materialekvalitet: Denne privatlivsskærm er lavet af UV-resistent stof, der kan holde til lange dage i solen og beskytte dig mod skadelige stråler. De pulverlakerede ståldele gør den stærk og holdbar til alle dine sommeraktiviteter.Fleksibelt design: Vifteformen kan foldes sammen til nem opbevaring. Dette smarte design lader dig tage den frem, når du har brug for den, og pakke den væk, når du ikke gør det. Ideel til små rum og kombinerer funktionalitet med bekvemmelighed.Skygge og privatliv: Skærmen er specielt designet til at give privatliv på altaner, haver og terrasser og skaber en afslappet stemning, perfekt til hygge eller sammenkomster. Nyd dit eget lille fristed, mens du har det privat.Manuel justering: Skærmens justerbare funktion gør det muligt at ændre vinklen, så den passer til dine skyggebehov. Det holder dig ikke kun komfortabel, men sætter også stemningen i dit udendørsområde.Udendørs formål og vedligeholdelse: Den er bygget til udendørs brug og nem at vedligeholde. Giv den bare en hurtig aftørring ind imellem for at holde den pæn. Det pulverlakerede stål ruster ikke, så den holder længere med minimal vedligeholdelse. Farve: Antracitgrå og hvidMateriale: StofSamlede dimensioner: 210 x 210 CM (L x B)Form: AndetSammenfoldeligLøftemekanisme: ManuelForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Garten und Terrasse afskærmning...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 3.8g
EAN: 8721158876713
Varenr.: 1714950
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Balkon Afskærmning 210 x 210 cm Polyester Anthracit og hvid
367,51 kr
Til butik
Balkon Afskærmning 210 x 210 cm Polyester Anthracit og hvid billede

Produktinformation

Denne moderne balkonafskærmning forbedrer udseendet i dit udendørs rum, samtidig med at den giver privatliv og skygge. Med en slank og stærk konstruktion passer den ind i enhver moderne terrasse, balkon eller veranda. Holdbart polyester materiale: Vores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Parasoller og solskærme
EAN: 8721158876713
Varenr.: 10023291224393
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 210 x 210 cm Stof
-9%370 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 210 x 210 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 210 x 210 cm
Vægt: 3.8g
EAN: 8721158876713
Varenr.: 1714950
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 210 x 210 cm Stof
-9%370 kr
Før 407 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm
-31%449 kr
Før 649 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK349 kr349 krKøb
2DesignShoppen367,51 kr367,51 krKøb
3Livera DK370 kr439 krKøb
4Vivas DK370 kr439 krKøb
5BoligRetning449 kr449 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm

PriceData har fulgt prisen på Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 288 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 311 kr.

Den nuværende pris på 349 kr er 12% over normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Balkon Afskærmning Polyester - Antracitgrå og hvid / 210 x 210 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026349 kr10 kr (3%)
18. maj 2026339 kr20 kr (6%)
6. apr. 2026319 kr2 kr (1%)
28. mar. 2026317 kr2 kr (1%)
26. mar. 2026319 kr2 kr (1%)
16. mar. 2026317 kr2 kr (1%)
7. mar. 2026319 kr2 kr (1%)
6. mar. 2026317 kr2 kr (1%)
5. mar. 2026319 kr2 kr (1%)
18. feb. 2026317 kr5 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret