Gå til hovedindhold

Boligcenter Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158876621
Pris fra 249 krtil 269 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 240 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 140 x 140 cm Stof
-17%249 kr
Før 299 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 140 x 140 cm Stof billede

Produktinformation

Denne privatlivsskærm til altanen er et stilfuldt tilbehør til dine udendørs rum, da den giver dig super godt privatliv og skygge. Med sit moderne design passer den ind i nutidens hjem og tilføjer både praktisk og æstetisk værdi til altaner, terrasser og haver. Den justerbare vifteform gør det nemt for dig at finde det rigtige niveau af skygge, så du kan nyde privatlivet, mens du har det rart. Materialekvalitet: Denne privatlivsskærm er lavet af UV-resistent stof, der kan holde til lange dage i solen og beskytte dig mod skadelige stråler. De pulverlakerede ståldele gør den stærk og holdbar til alle dine sommeraktiviteter.Fleksibelt design: Vifteformen kan foldes sammen til nem opbevaring. Dette smarte design lader dig tage den frem, når du har brug for den, og pakke den væk, når du ikke gør det. Ideel til små rum og kombinerer funktionalitet med bekvemmelighed.Skygge og privatliv: Skærmen er specielt designet til at give privatliv på altaner, haver og terrasser og skaber en afslappet stemning, perfekt til hygge eller sammenkomster. Nyd dit eget lille fristed, mens du har det privat.Manuel justering: Skærmens justerbare funktion gør det muligt at ændre vinklen, så den passer til dine skyggebehov. Det holder dig ikke kun komfortabel, men sætter også stemningen i dit udendørsområde.Udendørs formål og vedligeholdelse: Den er bygget til udendørs brug og nem at vedligeholde. Giv den bare en hurtig aftørring ind imellem for at holde den pæn. Det pulverlakerede stål ruster ikke, så den holder længere med minimal vedligeholdelse. Farve: Antracitgrå og hvidMateriale: StofSamlede dimensioner: 140 x 140 CM (L x B)Form: AndetSammenfoldeligLøftemekanisme: ManuelForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Garten und Terrasse afskærmning...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 2.9g
EAN: 8721158876621
Varenr.: 1714941
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid
256 kr
Til butik
Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid billede

Produktinformation

Denne moderne balkonafskærmning forbedrer udseendet i dit udendørs rum, samtidig med at den giver privatliv og skygge. Med en slank og stærk konstruktion passer den ind i enhver moderne terrasse, balkon eller veranda. Holdbart polyester materiale: Vores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Parasoller og solskærme
EAN: 8721158876621
Varenr.: 10023292469577
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 140 x 140 cm Stof
-16%269 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 140 x 140 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 140 x 140 cm
Vægt: 2.9g
EAN: 8721158876621
Varenr.: 1714941
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Balkon Afskærmning Antracitgrå og hvid 140 x 140 cm Stof
-16%269 kr
Før 319 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK249 kr249 krKøb
2DesignShoppen256 kr256 krKøb
3Livera DK269 kr338 krKøb
4Vivas DK269 kr338 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid

PriceData har fulgt prisen på Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid i 142 dage. Laveste pris i perioden er 195 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 259 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er 4% over normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Anthracit og hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026249 kr10 kr (4%)
5. maj 2026259 kr10 kr (4%)
20. apr. 2026249 kr9 kr (4%)
19. apr. 2026240 kr9 kr (4%)
18. apr. 2026249 kr9 kr (4%)
17. apr. 2026240 kr9 kr (4%)
16. apr. 2026249 kr9 kr (4%)
28. mar. 2026240 kr9 kr (4%)
26. mar. 2026249 kr9 kr (4%)
16. mar. 2026240 kr9 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret