Gå til hovedindhold

Boligcenter Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158876553
Pris fra 299 krtil 319 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20 kr (6% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 248,82 kr 28. mar.

Sammenlign priser på Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Balkon Afskærmning Marineblå 140 x 140 cm Stof
299 kr
Til butik
Balkon Afskærmning Marineblå 140 x 140 cm Stof billede

Produktinformation

Denne privatlivsskærm til altanen er et stilfuldt tilbehør til dine udendørs rum, da den giver dig super godt privatliv og skygge. Med sit moderne design passer den ind i nutidens hjem og tilføjer både praktisk og æstetisk værdi til altaner, terrasser og haver. Den justerbare vifteform gør det nemt for dig at finde det rigtige niveau af skygge, så du kan nyde privatlivet, mens du har det rart. Materialekvalitet: Denne privatlivsskærm er lavet af UV-resistent stof, der kan holde til lange dage i solen og beskytte dig mod skadelige stråler. De pulverlakerede ståldele gør den stærk og holdbar til alle dine sommeraktiviteter.Fleksibelt design: Vifteformen kan foldes sammen til nem opbevaring. Dette smarte design lader dig tage den frem, når du har brug for den, og pakke den væk, når du ikke gør det. Ideel til små rum og kombinerer funktionalitet med bekvemmelighed.Skygge og privatliv: Skærmen er specielt designet til at give privatliv på altaner, haver og terrasser og skaber en afslappet stemning, perfekt til hygge eller sammenkomster. Nyd dit eget lille fristed, mens du har det privat.Manuel justering: Skærmens justerbare funktion gør det muligt at ændre vinklen, så den passer til dine skyggebehov. Det holder dig ikke kun komfortabel, men sætter også stemningen i dit udendørsområde.Udendørs formål og vedligeholdelse: Den er bygget til udendørs brug og nem at vedligeholde. Giv den bare en hurtig aftørring ind imellem for at holde den pæn. Det pulverlakerede stål ruster ikke, så den holder længere med minimal vedligeholdelse. Farve: MarineblåMateriale: StofSamlede dimensioner: 140 x 140 CM (L x B)Form: AndetSammenfoldeligLøftemekanisme: ManuelForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Garten und Terrasse afskærmning...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 2.9g
EAN: 8721158876553
Varenr.: 1714934
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå
314,6 kr
Til butik
Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå billede

Produktinformation

Denne moderne balkonafskærmning forbedrer udseendet i dit udendørs rum, samtidig med at den giver privatliv og skygge. Med en slank og stærk konstruktion passer den ind i enhver moderne terrasse, balkon eller veranda. Holdbart polyester materiale: Vores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Parasoller og solskærme
EAN: 8721158876553
Varenr.: 10023293452617
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Balkon Afskærmning Marineblå 140 x 140 cm Stof
319 kr
Til butik
Balkon Afskærmning Marineblå 140 x 140 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 140 x 140 cm
Vægt: 2.9g
EAN: 8721158876553
Varenr.: 1714934
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Balkon Afskærmning Marineblå 140 x 140 cm Stof
319 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK299 kr299 krKøb
2DesignShoppen314,6 kr314,6 krKøb
3Livera DK319 kr388 krKøb
4Vivas DK319 kr388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå

PriceData har fulgt prisen på Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå i 127 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 257 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 16% over normalprisen. Prisen er steget 15% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Balkon Afskærmning 140 x 140 cm Polyester Mørkeblå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026299 kr10 kr (3%)
18. maj 2026289 kr20 kr (7%)
16. maj 2026269 kr10 kr (4%)
15. maj 2026259 kr9,84 kr (4%)
14. maj 2026268,84 kr9,84 kr (4%)
5. maj 2026259 kr10 kr (4%)
29. mar. 2026249 kr
28. mar. 2026248,82 kr
13. feb. 2026249 kr1 kr (0%)
7. feb. 2026248 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret