Gå til hovedindhold

Boligcenter Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm

BoligcenterParasoller og solskærmeEAN: 8721158876720
Pris fra 369 krtil 749 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 349 kr 15. maj

Sammenlign priser på Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 369 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Balkon Afskærmning Grå 115 x 115 cm Stof
369 kr
Til butik
Balkon Afskærmning Grå 115 x 115 cm Stof billede

Produktinformation

Denne privatlivsskærm til altanen er et stilfuldt tilbehør til dine udendørs rum, da den giver dig super godt privatliv og skygge. Med sit moderne design passer den ind i nutidens hjem og tilføjer både praktisk og æstetisk værdi til altaner, terrasser og haver. Den justerbare vifteform gør det nemt for dig at finde det rigtige niveau af skygge, så du kan nyde privatlivet, mens du har det rart. Materialekvalitet: Denne privatlivsskærm er lavet af UV-resistent stof, der kan holde til lange dage i solen og beskytte dig mod skadelige stråler. De pulverlakerede ståldele gør den stærk og holdbar til alle dine sommeraktiviteter.Fleksibelt design: Vifteformen kan foldes sammen til nem opbevaring. Dette smarte design lader dig tage den frem, når du har brug for den, og pakke den væk, når du ikke gør det. Ideel til små rum og kombinerer funktionalitet med bekvemmelighed.Skygge og privatliv: Skærmen er specielt designet til at give privatliv på altaner, haver og terrasser og skaber en afslappet stemning, perfekt til hygge eller sammenkomster. Nyd dit eget lille fristed, mens du har det privat.Manuel justering: Skærmens justerbare funktion gør det muligt at ændre vinklen, så den passer til dine skyggebehov. Det holder dig ikke kun komfortabel, men sætter også stemningen i dit udendørsområde.Udendørs formål og vedligeholdelse: Den er bygget til udendørs brug og nem at vedligeholde. Giv den bare en hurtig aftørring ind imellem for at holde den pæn. Det pulverlakerede stål ruster ikke, så den holder længere med minimal vedligeholdelse. Farve: GråMateriale: StofSamlede dimensioner: 115 x 115 CM (L x B)Form: AndetSammenfoldeligLøftemekanisme: ManuelForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Garten und Terrasse afskærmning...

Produktspecifikationer

Kategori: Parasoller
Vægt: 2.1g
EAN: 8721158876720
Varenr.: 1714951
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Balkon Afskærmning 115 x 115 cm Polyester Grå
386 kr
Til butik
Balkon Afskærmning 115 x 115 cm Polyester Grå billede

Produktinformation

Denne moderne balkonafskærmning forbedrer udseendet i dit udendørs rum, samtidig med at den giver privatliv og skygge. Med en slank og stærk konstruktion passer den ind i enhver moderne terrasse, balkon eller veranda. Holdbart polyester materiale: Vores...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Parasoller og solskærme
EAN: 8721158876720
Varenr.: 10023291126089
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Balkon Afskærmning Grå 115 x 115 cm Stof
389 kr
Til butik
Balkon Afskærmning Grå 115 x 115 cm Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Parasoller
Størrelse: 115 x 115 cm
Vægt: 2.1g
EAN: 8721158876720
Varenr.: 1714951
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Balkon Afskærmning Grå 115 x 115 cm Stof
389 kr
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm
749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK369 kr369 krKøb
2DesignShoppen386 kr386 krKøb
3Livera DK389 kr458 krKøb
4Vivas DK389 kr458 krKøb
5BoligRetning749 kr749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm

PriceData har fulgt prisen på Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 256 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 303 kr.

Den nuværende pris på 369 kr er 22% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Balkon Afskærmning Polyester - Grå / 115 x 115 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026369 kr20 kr (6%)
15. maj 2026349 kr18,51 kr (5%)
14. maj 2026367,51 kr18,51 kr (5%)
5. maj 2026349 kr90 kr (35%)
4. feb. 2026259 kr3 kr (1%)
3. feb. 2026256 kr3 kr (1%)
2. feb. 2026259 kr3 kr (1%)
1. feb. 2026256 kr3 kr (1%)
21. dec. 2025259 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret