Gå til hovedindhold

Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm

BloomingvilleLysestagerEAN: 5711173295586
Pris fra 259,95 krtil 379 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 119,05 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Sanga Bakke Med Fyrfadsstager - Natur - Glas - 6 Dele
-10%259,95 kr
Før 289,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville - Sanga Bakke Med Fyrfadsstager - Natur - Glas - 6 Dele billede

Produktinformation

Sanga Bakken med lysestager fra Bloomingville er en stilfuld og dekorativ løsning til dit hjem. Den...

Produktspecifikationer

Kategori: bolig|indretning|dekoration
EAN: 5711173295586
Varenr.: 660626
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Sanga bakke med fyrfadsstager 8 dele Natur/Multi
-29%282 kr
Før 399 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sanga Bakke M/fyrfadsstage, Natur, Glas 8 Stk
299 kr
Til butik
Sanga Bakke M/fyrfadsstage, Natur, Glas 8 Stk billede

Produktinformation

Sanga glas i natur glas - elegant design Dette smukke sanga glas i natur glas kombinerer funktionalitet med stilfuldt design. Med dimensionerne D32cm H15cm er det elegant til servering af drikke, og det tidløse design passer perfekt ind i moderne hjem.

Produktspecifikationer

Kategori: Fest | Fest Tilbehør | Bord Pynt
EAN: 5711173295586
Varenr.: 1491588
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm
379 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Gucca.dk259,95 kr259,95 krKøb
2KitchenTime DK282 kr331 krKøb
3Barlife.dk - Barudstyr og tilbehør299 kr299 krKøb
4Likehome.dk379 kr379 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm

PriceData har fulgt prisen på Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 249,95 kr (registreret d. 17. februar 2026), højeste er 288,92 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 270 kr.

Den nuværende pris på 259,95 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Bakke med fyrfadsstage Bloomingville Sanga naturfarvet glas Ø32 x H15 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026259,95 kr22,05 kr (8%)
28. maj 2026282 kr22,05 kr (8%)
14. apr. 2026259,95 kr9,05 kr (3%)
10. mar. 2026269 kr17,71 kr (6%)
9. mar. 2026286,71 kr17,71 kr (7%)
19. feb. 2026269 kr19,05 kr (8%)
17. feb. 2026249,95 kr19,05 kr (7%)
8. feb. 2026269 kr10,95 kr (4%)
7. feb. 2026279,95 kr10,95 kr (4%)
5. feb. 2026269 kr19,92 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret