Gå til hovedindhold

Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10

BloomingvilleLysestagerEAN: 5711173189397
Pris fra 189 krtil 329 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 140 kr (43% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 189 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BLOOMINGVILLE Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas
189 kr
Til butik
BLOOMINGVILLE Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas billede

Produktspecifikationer

Kategori: Lysestager
Farve: 2
Artikel nr.: 27404487
EAN: 5711173189397
Varenr.: 20203622
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville Sanga Tray w/Votive - Dark Brown - Set of 10
189 kr
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Bloomingville - Sanga Bakke Med Fyrfadsstager - Brun - Glas - 10 Dele
229,95 kr
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Dekorationsbakke Bloomingville Sanga i brun glas med fadsstage 56x14x10 cm
289 kr
Til butik
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10
329 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Sanga bakke med lysestager 10 dele Brun
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK189 kr228 krKøb
2Proshop DK189 kr228 krKøb
3Gucca.dk229,95 kr229,95 krKøb
4Likehome.dk289 kr289 krKøb
5Rikki Tikki Shop329 kr329 krKøb
6KitchenTime DK329 kr378 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10

PriceData har fulgt prisen på Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 26. maj 2026), højeste er 289 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 239 kr.

Den nuværende pris på 189 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Bloomingville - Sanga Bakke m/Fyrfadsstage, Brun, Glas, L56xH10xW14 cm, Set of 10 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026189 kr2 kr (1%)
3. apr. 2026191 kr31 kr (14%)
22. feb. 2026222 kr7,95 kr (3%)
17. feb. 2026229,95 kr10 kr (5%)
14. feb. 2026219,95 kr69,05 kr (24%)
13. feb. 2026289 kr69,05 kr (31%)
5. feb. 2026219,95 kr69,05 kr (24%)
4. feb. 2026289 kr69,05 kr (31%)
20. jan. 2026219,95 kr69,05 kr (24%)
16. jan. 2026289 kr69,05 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret