Gå til hovedindhold

Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g

BahcoRedskaberEAN: 7314150027712
Pris fra 89,38 krtil 165 kr
15 forhandlere

Prisforskel: 75,62 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 83 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g og køb billigst

15 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.38 kr. 15 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g
89,38 kr
Til butik
Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Unbrakonøgle
Farve: 1
Artikel nr.: BE-9770
EAN: 7314150027712
Varenr.: 1321460
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 1,5-10mm unbrakonøglesæt
98 kr
Til butik
Bahco 1,5-10mm unbrakonøglesæt billede

Produktinformation

Bahco unbrakonøglesæt med kugleende, hvilket gør det muligt at arbejde med værktøjet i skæve vinkler, helt op til30°Nøglerne kommer i en plastholder med størrelses anvisninger, så du altid har styr på hvor dine unbrakonøgler er.Ydermere er størrelseangive...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Værktøjsnøgler
Farve: black
Størrelse: 1.5-10 mm
EAN: 7314150027712
Varenr.: 881704700
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Unbrakonøglesæt be-9770 1,5-10 mm
99 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk
107 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNBRAKONØGLESÆT 1,5-10MM KUGLE
111,54 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unbracongler 9 stk. 1,5-10mm
118 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco BE-9770 Unbrako-nøglesæt med 9 nøgler. 1,5-10 mm.
118 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Unbrakonøglesæt 1,5-10Mm Kugle
118,61 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Unbrakonøglesæt 1,5-10mm kugle
122,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Stiftnøglesæt HEX1,5-10 BE-9770 m/kugle
-53%123,75 kr
Før 263,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco Unbraconøglesæt 1,5-10mm
129 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bahco Stiftnøglesæt 1,5 - 10 Mm
130 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
145 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco unbrakonøglesæt med 9 dele
159 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Bahco unbrakonøglesæt - 1,5-10 mm
165 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 15 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK89,38 kr128,38 krKøb
2LavprisVærktøj98 kr98 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb
4CompuMail DK107 kr107 krKøb
5EL-GROSSISTEN111,54 kr111,54 krKøb
6WATTOO.DK118 kr118 krKøb
7Elvvs.dk118 kr118 krKøb
8Billigelogvvs.dk118,61 kr118,61 krKøb
9MaintainIt122,5 kr122,5 krKøb
10Globaltools.dk123,75 kr123,75 krKøb
11Greenline129 kr129 krKøb
12Homeshop DK130 kr130 krKøb
13vvsfittings.dk145 kr145 krKøb
14LavprisVVS159 kr159 krKøb
15BilligVVS DK165 kr165 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g

PriceData har fulgt prisen på Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g i 170 dage. Laveste pris i perioden er 83 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 97 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 92 kr.

Den nuværende pris på 89,38 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Bahco Unbrako-nøglesæt, den lange ende er forsynet med kugle, metrisk, L-formet unbrakonøglesæt, Metric, 9 stk, 1.5,2,2.5,3,4,5,6,8,10 mm, 355 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202689,38 kr2,58 kr (3%)
3. maj 202691,96 kr2,58 kr (3%)
2. maj 202689,38 kr6,38 kr (8%)
25. apr. 202683 kr1 kr (1%)
24. apr. 202684 kr2 kr (2%)
22. apr. 202686 kr2 kr (2%)
16. apr. 202688 kr4 kr (4%)
15. apr. 202692 kr5 kr (5%)
13. apr. 202697 kr4 kr (4%)
10. apr. 202693 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret