Gå til hovedindhold

BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm

BahcoRedskaberEAN: 7314151779115
Pris fra 81 krtil 100 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 19 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 2. apr.

Sammenlign priser på BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco K7801M-17, 17 mm, 130 g
81 kr
Til butik
Bahco K7801M-17, 17 mm, 130 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Nøgler/Toppe
Farve: 1
Artikel nr.: K7801M-17
EAN: 7314151779115
Varenr.: 1348547
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm
81 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Krafttop 1/2", 17 mm
83,5 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Krafttop K7801M 1/2" firk. 17 mm
-37%88,75 kr
Før 140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRAFTTOP 1/2" 17MM
90,6 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krafttop 1/2" 17Mm
96,36 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krafttop 1/2" 17mm
100 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3WATTOO.DK83,5 kr83,5 krKøb
4Globaltools.dk88,75 kr88,75 krKøb
5EL-GROSSISTEN90,6 kr90,6 krKøb
6Billigelogvvs.dk96,36 kr96,36 krKøb
7MaintainIt100 kr100 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm

PriceData har fulgt prisen på BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm i 168 dage. Laveste pris i perioden er 58 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 75 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 8% over normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for BAHCO Krafttop 1/2 firkant 17 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. apr. 202681 kr1 kr (1%)
8. apr. 202680 kr2 kr (3%)
4. apr. 202678 kr9 kr (13%)
3. apr. 202669 kr11 kr (19%)
2. apr. 202658 kr20 kr (26%)
16. jan. 202678 kr2 kr (3%)
20. dec. 202576 kr1 kr (1%)
17. dec. 202577 kr1 kr (1%)
16. dec. 202578 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret