Gå til hovedindhold

BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant

BAHCORedskaberEAN: 7314151778576
Pris fra 73 krtil 90 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (19% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant
73 kr
Til butik
BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant billede

Produktinformation

Bahco K7801M-10 impakt kontakt

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: K7801M-10
EAN: 7314151778576
Varenr.: 2948492
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Krafttop K7801M 1/2" firk. 10 mm
-36%80,24 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Krafttop K7801M 1/2" firk. 10 mm billede

Produktinformation

Dette produkt er et sæt avancerede slagtoppe fremstillet af højtlegeret stål, der har gennemgået en speciel hærdningsproces for at sikre overlegen holdbarhed og styrke, når de anvendes med maskinværktøj. Slagtoppene er designet med en indfæstning på 1/2 t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Slagtoppe løs
EAN: 7314151778576
Varenr.: 308647
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRAFTTOP 1/2" 10MM
81,89 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krafttop 1/2" 10Mm
87,08 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco K7801M-10, 10 mm, 90 g
90 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krafttop 1/2" 10mm
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK73 kr112 krKøb
2Globaltools.dk80,24 kr80,24 krKøb
3EL-GROSSISTEN81,89 kr81,89 krKøb
4Billigelogvvs.dk87,08 kr87,08 krKøb
5CS MEGASTORE DK90 kr129 krKøb
6MaintainIt90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant

PriceData har fulgt prisen på BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant i 97 dage. Laveste pris i perioden er 72 kr (registreret d. 25. februar 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 73 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for BAHCO Krafttop metrisk 10 mm/1/2 firkant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. apr. 202673 kr1 kr (1%)
25. feb. 202672 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret