Gå til hovedindhold

BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant

BAHCORedskaberEAN: 7314151778736
Pris fra 63 krtil 90 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 27 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 60 kr 29. apr.

Sammenlign priser på BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 63 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant
63 kr
Til butik
BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant billede

Produktinformation

Bahco K7801M-13 impakt kontakt

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Vaerktoej
Artikel nr.: K7801M-13
EAN: 7314151778736
Varenr.: 2948481
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco K7801M-13, 13 mm, 95 g
63,36 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Krafttop K7801M 1/2" firk. 13 mm
-36%80,24 kr
Før 126,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Krafttop K7801M 1/2" firk. 13 mm billede

Produktinformation

Dette udvalg af slagtoppe er præcist fremstillet af avanceret højtlegeret stål, der har gennemgået en specialiseret hærdningsproces for at forbedre både deres holdbarhed og modstandskraft over for slid. Disse højkvalitetstoppe er designet til at blive anv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Slagtoppe løs
EAN: 7314151778736
Varenr.: 308650
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
KRAFTTOP 1/2" 13MM
81,89 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Krafttop 1/2" 13Mm
87,08 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Krafttop 1/2" 13mm
90 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK63 kr102 krKøb
2CS MEGASTORE DK63,36 kr102,36 krKøb
3Globaltools.dk80,24 kr80,24 krKøb
4EL-GROSSISTEN81,89 kr81,89 krKøb
5Billigelogvvs.dk87,08 kr87,08 krKøb
6MaintainIt90 kr90 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant

PriceData har fulgt prisen på BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant i 179 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 29. april 2026), højeste er 73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 66 kr.

Den nuværende pris på 63 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for BAHCO Krafttop metrisk 13 mm/1/2 firkant de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202663 kr3 kr (5%)
29. apr. 202660 kr12 kr (17%)
22. apr. 202672 kr1 kr (1%)
15. apr. 202673 kr1 kr (1%)
2. mar. 202672 kr9 kr (14%)
20. jan. 202663 kr1 kr (2%)
31. dec. 202562 kr1 kr (2%)
29. dec. 202563 kr1 kr (2%)
24. dec. 202562 kr8 kr (11%)
6. dec. 202570 kr7 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret