Gå til hovedindhold

Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk.

BAHCOSkruetrækkereEAN: 7314150200894
Pris fra 81 krtil 97,5 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 16,5 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 68 kr 2. apr.

Sammenlign priser på Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk. og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 81 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 59S/T20-30P, 25 mm, 167 g
81 kr
Til butik
Bahco 59S/T20-30P, 25 mm, 167 g billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Bits & Borsæt
Farve: 1
Artikel nr.: 59S/T20-30P
EAN: 7314150200894
Varenr.: 3512551
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO 59S/T20-30P Bahco bits
81 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Bits 1/4" TX20×25 mm pk/30
-37%89,2 kr
Før 141,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bits 1/4" TX20×25 mm pk/30 billede

Produktinformation

Indfæstning: 1/4" DIN 3126-C6.3, ISO 1173. Finish: Zink fosfateret. Højtlegeret stål, specielt velegnet til bits. Velegnet til industrielt brug. Leveres i flere forpakninger. Fås i flere dimensioner. Bits

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruetrækker og skruetrækkersæt
EAN: 7314150200894
Varenr.: 307813
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
97,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk. koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK81 kr120 krKøb
2Proshop DK81 kr120 krKøb
3Globaltools.dk89,2 kr89,2 krKøb
4vvsfittings.dk97,5 kr97,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk.

PriceData har fulgt prisen på Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk. i 163 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 2. april 2026), højeste er 81 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 78 kr.

Den nuværende pris på 81 kr er 4% over normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk.. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Bahco bits Torx 20 længde 25 mm 59s/t20-30p boks a 30 stk. de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. apr. 202681 kr13 kr (19%)
2. apr. 202668 kr13 kr (16%)
26. feb. 202681 kr1 kr (1%)
23. jan. 202680 kr1 kr (1%)
21. dec. 202579 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret