Gå til hovedindhold

Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske

WihaSkruetrækkereTysk kvalitet siden 1939Professionelle fastskruningerEAN: 4010995080679

Wiha TORX T20 bits i premium krom-vanadium stål. 25mm længde, 50 stk. i genbrugelig plastboks. Tysk håndværkskvalitet siden 1939. Læs mere

Pris fra 186 krtil 219 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 179 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha torx bits 25mm, torx 20, 50 stk.
186 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Wiha 08067, 50 stk, Torx, T20, 25 mm
203 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
215 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske
216,43 kr
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
219 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj186 kr186 krKøb
2CS MEGASTORE DK203 kr242 krKøb
3BilligVVS DK215 kr215 krKøb
4EL-GROSSISTEN216,43 kr216,43 krKøb
5Greenline219 kr219 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Wiha TORX T20 bits 25mm - 50 stk. i æske

Wiha

Wiha TORX T20 bits i premium krom-vanadium stål. 25mm længde, 50 stk. i genbrugelig plastboks. Tysk håndværkskvalitet siden 1939.

• TORX bits
• skruebits
• T20 bits
• Wiha bits
• krom-vanadium bits
• 25mm bits
• professionelle bits
• håndværktøj
• Professionelle fastskruninger
• Tysk kvalitet siden 1939

Beskrivelse

Wiha TORX T20 bits er professionelle skruebits i førsteklasses krom-vanadium-stål fra den tyske kvalitetsproducent. Med 25mm længde og TORX T20 profil er de ideelle til fastskruninger i håndværksbranchen og industrien. De 50 bits leveres i en støvafvisende plastboks som kan genbruges til opbevaring. Bitene er gennemhærdede og opfylder DIN 3126 og ISO 1173 standarderne, hvilket sikrer lang holdbarhed og præcis pasform. Wiha har siden 1939 været førende inden for professionelt håndværktøj, og disse bits lever op til deres høje kvalitetsstandarder. Perfekt til håndværkere og entusiaster som kræver pålidelige værktøjer.

Specifikationer

Antal:50 stk.
Mærke:Wiha
Længde:25 mm
Pakning:Støvafvisende plastboks
Bit-type:TORX T20
Standard:DIN 3126, ISO 1173
Materiale:Krom-vanadium stål
Behandling:Gennemhærdet

Ofte stillede spørgsmål4 spørgsmål

Hvor mange bits er der i æsken?

Æsken indeholder 50 stk. TORX T20 bits, alle i 25mm længde.

Hvad er bitene lavet af?

Bitene er fremstillet i førsteklasses krom-vanadium-stål som er gennemhærdet for maksimal holdbarhed.

Kan plastboksen genbruges?

Ja, den støvafvisende plastboks er designet til genbrug og beskytter bitene mod støv og fugt.

Opfylder bitene internationale standarder?

Ja, bitene overholder DIN 3126 og ISO 1173 standarder med form C 6,3 profil.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske

PriceData har fulgt prisen på Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske i 181 dage. Laveste pris i perioden er 175 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 192 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Wiha bits 25 mm, 1/4", TORX® T20, 50 stk. i æske de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026186 kr13 kr (7%)
8. maj 2026199 kr13 kr (7%)
27. mar. 2026186 kr7 kr (4%)
21. mar. 2026179 kr16 kr (8%)
20. mar. 2026195 kr16 kr (9%)
14. feb. 2026179 kr30 kr (14%)
13. feb. 2026209 kr30 kr (17%)
5. feb. 2026179 kr37 kr (17%)
4. feb. 2026216 kr7 kr (3%)
3. feb. 2026209 kr30 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret