Gå til hovedindhold

Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

BAHCORedskaberEAN: 7314151057350
Pris fra 157 krtil 247,5 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 90,5 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 150 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 157 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°
157 kr
Til butik
Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° billede

Produktspecifikationer

Mærke: BAHCO
Kategori: Skrue- & ringnøgler
Farve: 1
Artikel nr.: 1952M-24
EAN: 7314151057350
Varenr.: 3506609
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BAHCO Ringgaffelnøgle 24 mm, 1952m-24
157 kr
Til butik
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Ringgaffelnøgle 1952M 24 mm
-37%171,23 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ringgaffelnøgle 1952M 24 mm billede

Produktinformation

Ring-gaffelnøgle i metriske mål. Standarder: ISO 691, ISO 7738, ISO 3318, ISO 1711-1 og DIN 3113. Materiale: Højtlegeret stål. Slankt hoved og gaffelvinkel på 15 °. Ring med indv. 12kt. Dynamic Drive profil, sikrer deformering af bolte og møtrikker. Rin...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Bahco
Kategori: Skruenøgler
EAN: 7314151057350
Varenr.: 287098
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Bahco ringgaffelnøgle 24 mm
185 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Bahco Ringgaffelnøgl 24 MM
247,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK157 kr196 krKøb
2Proshop DK157 kr196 krKøb
3Globaltools.dk171,23 kr171,23 krKøb
4Elvvs.dk185 kr185 krKøb
5Specialbutikken247,5 kr247,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°

PriceData har fulgt prisen på Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° i 132 dage. Laveste pris i perioden er 148 kr (registreret d. 21. januar 2026), højeste er 163 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 156 kr.

Den nuværende pris på 157 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15°. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Bahco 1952M-24, 24 mm, Krom, Stål, Krom, Mat, 15° de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026157 kr3 kr (2%)
17. maj 2026160 kr3 kr (2%)
16. maj 2026157 kr4 kr (2%)
15. maj 2026161 kr4 kr (3%)
26. apr. 2026157 kr1 kr (1%)
8. apr. 2026158 kr8 kr (5%)
31. mar. 2026150 kr13 kr (8%)
27. mar. 2026163 kr13 kr (9%)
7. mar. 2026150 kr8 kr (5%)
6. feb. 2026158 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret