Gå til hovedindhold

Boligcenter Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ

BoligcenterBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721359479591
Pris fra 1.219 krtil 1.314 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (7% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1219 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ
-19%1.219 kr
Før 1.500 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab er lavet til at passe ind i ethvert nutidigt badeværelse. Med sin slanke og funktionelle rektangulære form blander det stil og praktisk, så du nemt kan organisere og rydde op i dit badeværelse. Med målene 35 x 37,5 x 188,5 cm passer det snugly ind i forskellige områder og giver effektiv opbevaring uden at gå på kompromis med udseendet. Skabt med en moderne stil, har dette skab en tekstureret overflade og en mat finish, der tilføjer elegance til dit rum. Ideelt for dem, der værdsætter både æstetik og funktionalitet, tilbyder dette skab en fleksibel løsning til at forbedre din daglige badeværelsesrutine. Konstrueret træ & Stål konstruktion Lavet med solidt træ og forstærket med en stærk stålramme, lover dette skab stabilitet og holdbarhed, så det kan stå i dit badeværelse i mange år. Materialerne giver ikke kun styrke, men også et smart udseende, der passer til forskellige indretninger.Effektive opbevaringsmuligheder Skabet har flere hylder, der er designet til at maksimere opbevaringspladsen uden at overbelaste rummet. Med en gennemtænkt opdeling kan det rumme alt fra håndklæder til skønhedsprodukter, så du altid har nem adgang til dem.Moderne hængslede døre for nem adgang Skabet har hængslede døre, der åbner og lukker uden problemer. Denne funktion gør skabet mere brugervenligt og bidrager til dets smukke, enkle linjer, perfekt til at holde det ryddeligt.Mat sort finish Den matte sorte finish skaber en neutral, men alligevel stilfuld baggrund, der passer godt med forskellige badeværelsestilbehør og farver. Den hjælper også med at skjule fingeraftryk og snavs, så det er nemmere at holde rent.Enkel montering Kommer samlet, klar til brug, med lette instruktioner. Du skal kun have en skruetrækker, hvilket gør opsætningen nem og giver dig et forvandlet badeværelse på ingen tid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlu...

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 40.34g
EAN: 8721359479591
Varenr.: 1746658
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ
-18%1.239 kr
Før 1.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Dette moderne badeværelsesskab er lavet til at passe ind i ethvert nutidigt badeværelse. Med sin slanke og funktionelle rektangulære form blander det stil og praktisk, så du nemt kan organisere og rydde op i dit badeværelse. Med målene 35 x 37,5 x 188,5 cm passer det snugly ind i forskellige områder og giver effektiv opbevaring uden at gå på kompromis med udseendet. Skabt med en moderne stil, har dette skab en tekstureret overflade og en mat finish, der tilføjer elegance til dit rum. Ideelt for dem, der værdsætter både æstetik og funktionalitet, tilbyder dette skab en fleksibel løsning til at forbedre din daglige badeværelsesrutine. Konstrueret træ & Stål konstruktion Lavet med solidt træ og forstærket med en stærk stålramme, lover dette skab stabilitet og holdbarhed, så det kan stå i dit badeværelse i mange år. Materialerne giver ikke kun styrke, men også et smart udseende, der passer til forskellige indretninger.Effektive opbevaringsmuligheder Skabet har flere hylder, der er designet til at maksimere opbevaringspladsen uden at overbelaste rummet. Med en gennemtænkt opdeling kan det rumme alt fra håndklæder til skønhedsprodukter, så du altid har nem adgang til dem.Moderne hængslede døre for nem adgang Skabet har hængslede døre, der åbner og lukker uden problemer. Denne funktion gør skabet mere brugervenligt og bidrager til dets smukke, enkle linjer, perfekt til at holde det ryddeligt.Mat sort finish Den matte sorte finish skaber en neutral, men alligevel stilfuld baggrund, der passer godt med forskellige badeværelsestilbehør og farver. Den hjælper også med at skjule fingeraftryk og snavs, så det er nemmere at holde rent.Enkel montering Kommer samlet, klar til brug, med lette instruktioner. Du skal kun have en skruetrækker, hvilket gør opsætningen nem og giver dig et forvandlet badeværelse på ingen tid. Farve: Sort egMateriale: Konstrueret træSlutte: MatSamlede dimensioner: 35 x 37.5 x 188.5 CM (B x D x H)Vægt: 18.7 kgRigelig opbevaringMed hyldeRammemateriale: StålMed 2 døreIndendørs / udendørs: Kun indendørsLeveringsindhold:1 x BadeværelsesskabAntal varer: 1Forsamling krævet: Ja...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 188.5 cm
Vægt: 40.34g
EAN: 8721359479591
Varenr.: 1746658
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ
-18%1.239 kr
Før 1.520 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Størrelse: 35 x 37.5 x 188.5 cm
Vægt: 40.34g
EAN: 8721359479591
Varenr.: 1746658
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Badeværelsesmøbel sæt med hylde Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm
-12%1.314 kr
Før 1.495 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.219 kr1.219 krKøb
2Livera DK1.239 kr1.308 krKøb
3Vivas DK1.239 kr1.308 krKøb
4DesignShoppen1.314 kr1.314 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ

PriceData har fulgt prisen på Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ i 126 dage. Laveste pris i perioden er 1.126 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 1.219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.169 kr.

Den nuværende pris på 1.219 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Badeværelsesskab Sort eg 35 x 37,5 x 188,5 cm Konstrueret træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20261.219 kr40 kr (3%)
16. feb. 20261.179 kr3 kr (0%)
14. feb. 20261.176 kr3 kr (0%)
13. feb. 20261.179 kr12 kr (1%)
10. feb. 20261.167 kr
7. feb. 20261.167,21 kr11,79 kr (1%)
6. feb. 20261.179 kr19 kr (2%)
4. feb. 20261.160 kr34 kr (3%)
3. feb. 20261.126 kr53 kr (4%)
2. feb. 20261.179 kr53 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret